Jaki kupić skuter do 2500?

J.W. do 2500 najlepiej ponad 5km, co polecacie?
Mam na oku aprilie sr 50 :)

O używany Ci się rozchodzi? Jeśli coś wspominasz o Aprili,

tak uzywany.

To przecież możesz poszukać na allegro i dać nam, żebyśmy zobaczyli czy warto. Wstaw linki i ocenimy ;) No jak byś trafił na ładną Aprilię SR to byś był zadowolony. Ale podkreślam "jeśli byś trafił"... Często przy kupnie używanych skuterów po np. powrocie do domu okazuje się że coś nie działa. Trzeba dobrze wszystko sprawdzić i nie dać się wyrolować.

dokładnie

ok ok. pojade ogladac skuter z kolesiem po technikum samochodowym, wiec powinien wiedziec co i jak ;p

powiem ci ze malaguti f15 też jest dobrym skuterkiem.2T 50ccm ładnie sie zbiera

Wartą polecenia jest Aprilia scarabeo dobry skuter sinik jest dobry (bardzo zrywny)
I właśnie widziałem chodzą tam po 2500-4000 tylko 50 oczywiście :D

arthuro80 szkoda ze nie jestes z katowic bo mam do ogarniecia ince street na gwarancji za 2200zł

Tu masz fajną aprilie m.otomoto.pl/oferta/M2612719?fromweb

patrzcie na daty postów, przez 4 miesiące na pewno coś znalazł...

patrzcie na daty postów, przez 4 miesiące na pewno coś znalazł...

mój kolega zrobił tak:

wybrał sobie kilka modeli, które go interesowały.
Przyfilowal na forach pasjonatów, którzy pisali na bieżąco o eksploatacji.
Po czym kiedy jeden z nich chciał sprzedać skuter - kupił z (w pewnym sensie) potwierdzoną historią ekspploatacji

Ja też napisze że nic nie robiłem, skuterek na wypady niedzielne, a w prawdzie 10 szlifów zaliczonych ;d Do końca internetowym nie można wierzyć, do wszystkiego z dystansem :)

Nick3y z tego co widzę to masz tego nowego zippka. No ładnie, w ciągu krótkiego czasu 10 szlifów. Z całym szacunkiem trzeba zdolnym być ;P Jak się jeździ, tak się ma ;)

Nie mam Vapora, po prostu fotka z Google. Co do szlifów mówię "jak może być", trzeba być bacznym ;d

ziomek jak chcesz kupic to polecam sasiada gilerra runner 70 cm zarejstrowany na 50.predkosc max 120 km na godzine fajny kop na starcie i wgl polecam

jak cos odezwij sie pod ten nr gg 19240712

Nick3y napisał:

Ja też napisze że nic nie robiłem, skuterek na wypady niedzielne, a w prawdzie 10 szlifów zaliczonych ;d Do końca internetowym nie można wierzyć, do wszystkiego z dystansem :)

dlatego napisałem "w pewnym sensie".
Zresztą - nigdy nie ma pewności. Nawet nówka mogła się na magazynie przewrócic ;)