Jaki kask wybrac?

Jaki mam wybrac kask na skuter do 100 zl?
v-max skutera 70km/h
Jakiej firmy najlepiej? Patrzylem firmy tiger i na wyglad nie taki zly a jak sie sprawuje ?

Dołóż te 30-40 zł i kup markowy LS2, nie kupuj badziewia.

jakosciowo sa lepsze rowerowe na kasku sie nie oszczedza pamietaj a za 100zl to kup sobie czapke z daszkiem albo czepek do plywania

Masz racje kask to podstawa i ochrona głowy musi być a z biedronki kask na rower to ja zakładam jak jestem na zlocie podczas parady

hehe :P no bym kupiel ten ls2 ale mam tylko 100 zl...to bym musial jakiegos uzywanego kupiec ale narazie nie widzilam jakiegos dobrego uzywanego w moim rozmiarze do 100 zl...:(

Albo jakiś NAXA. Ale wątpię żebyś dostał za 100 zł z wysyłką. Poszukaj :-)

NAXA nowego to napewno nie bedzie do 100zl...poszukam jakiegos ls2...moze znajde :P

popros rodzicow albo usmiechnij sie do babci badz dziadka zeby dolozyli ci te 50zl i tyle

Na takich sprawach się nie oszczędza, to już dozbieraj sobie ze "stówkę" i za 200 pln, kupisz coś dobrego.
Sam mam kask z lidla za 249 pln, i jakość jest naprawdę super, kask dosyć wytrzymały, do tego ukryta zintegrowana osłona przeciwsłoneczna, 2 szybki w zestawie (jasna i ciemniejsza), otwierana szczęka, dodatkowy kołnierz (zimowy, letni), wyciszacze
I jak na "supermarket" kask przerósł moje oczekiwania :D
Ew. polecam kask Uvex'a, kuzyn ma taki, ale to już górna półka...

Chyba dozbieram te 40 zl i kupie kask ls2 combat za 135 z wysylka na allegro ...