Jaki kask na naked bike 125?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Odzież motocyklowa Jaki kask na naked bike 125?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe myslik90
    myslik90
    Użytkownik

Witam serdecznie. Przymierzam się do zakupu pierwszego motocykla 125 naked bike. Chcę także zakupić sobie kask. I tutaj rodzi się moje pytanie czy do takiego motocykla będzie pasować kask szczękowy? Nie będę ukrywał, że bardzo mi się takie kaski podobają. Ale nie chciałbym też głupio wyglądać w czasie jazdy.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bedzie pasował

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe myslik90
    myslik90
    Użytkownik

Chodzi mi oczywiście o kask jak do motocrossu. Nie wiem dlaczego, ale takie kaski bardzo mi się podobają.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

każdy kask bedzie pasował. najwyżej bedziesz wyglądał w nim głupio i bedzie ci trudno jeździć bo to są kaski do innych prędkości i innych zastosować.
    I myślisz o kasku crossowym a nie szczękowym. szczekowe to takie w których szczeka się otwiera

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie