Ten temat zawiera 54 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 55 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #260395 Odpowiedź

Anonimowy

Jaki polecacie kask na skuter? do 200zł? kolor jakiś czarny z jakimiś emblematami. np. z jakaś czachą.

#260396 Odpowiedź

Anonimowy

Za 200 zł dobrego kasku nie będzie 🙁

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #260397 Odpowiedź

Anonimowy

dołóż 50zł i kup lazera np. katane

PS. Było od groma takich tematów, wystarczy poszukać

#260398 Odpowiedź

Anonimowy

ja mam zamiar kupić lazera

#260399 Odpowiedź

Anonimowy

Polecam, sam użytkuje i jestem zadowolony. Osobiście ma katane

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #260400 Odpowiedź

Anonimowy

Mam także lazera takiego samego jak Marian, tylko czerwony ;p
    Kask super, od razu zakochałem się w małowaniu.
    Jednakże co mnie irytuje, to to, że przy wyższych prędkościach i zamkniętej szybie świszczy mi wiatr 👿 to mnie denerwuje, jest to prawdopodobnie przez troszkę zjechaną uszczelkę….
    A tak poza tym to jest git kask :mrgreen: :mrgreen:

P.S. jeszcze jedno: szyba niby jest przeciw „parowalna” ale jednak przy niższych prędkościach, gdy jest ciepło paruje 😛 Nie wiem, może w kaskach z najwyższej półki też tak jest i może tak ma być 😳

#260401 Odpowiedź

Anonimowy

Ja mam NITRO N 760VX i mi też szybka paruje jak jadę powoli i mam zamknięty nawiew na szybkę bardzo wygodny kask i się nie wygniata jak tańsze kaski. I ten wlot u góry co ma to działa przy ponad 100km/h i to jest jego wada 🙁

#260402 Odpowiedź

Anonimowy

Co do parowania to przy małych prędkościach zaparuje. A co do tego świszczenia to nie wiem o co ci chodzi, ja w swoim ponad 200 jechałem i aby wiatr słychać ale nigdy na skuterze 😯

#260403 Odpowiedź

Anonimowy

Ja mam CAN za 250zł i nie narzekam 🙂
    Nic na niego nie mam.

#260404 Odpowiedź

Anonimowy

Marian napisał:

Co do parowania to przy małych prędkościach zaparuje. A co do tego świszczenia to nie wiem o co ci chodzi, ja w swoim ponad 200 jechałem i aby wiatr słychać ale nigdy na skuterze 😯

Dlatego mówię, że mam zjechaną uszczelke…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 55 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki kask?
Informacje o Tobie: