Jaki dać tłumik ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki dać tłumik ?

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tak się zastanawiam jaki dać tłumik do seryjnego „Kingway’a Yarox’a”. Moze Leovince TT bylo by dobre ? Doradzcie jaki będzie najlepszy.

Anonimowy

Jaki ten chinczyk ma silnik. 2 suw czy 4 suw??

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

2suw, chlodzony powietrzem. Podrobka Minarelli.. Więc jaki tłumi był by najlepszy ? I czy LeoVince TT oplaca się kupowac ?

Anonimowy

TT się nie opłaca kupować. Lepiej celuj w ZX, Laser X-pro lub Yasuni Z

Anonimowy

One drogie i nikt nie sprzedaje. A ja bym chcial uzywany tłumik tak do góra 200zl i Ten TT jest za 200zl… Co mam robic ?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

TT to gówno jest.. Ja kupiłem Yasuni Z za 250 ale zanim znalazłem to trochę czasu minęło..

Anonimowy

A gdzie moglby szukac takich tłumikow do 200zl ?

Anonimowy

Na złomie.

Anonimowy

:D:D:D:D:D:D hehe na zlomie… poszukaj na roznych forach skuterówych… kazdy prawie ma dzial ze sprzedaza tak jak i tutaj… moze cos znajdziesz. powodzenia

Anonimowy

Na allegro jest np. dużo wydechów do 200 leovince zx lub gianeli (czy jakoś tak)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie