Jaki cylinder do Aprili sr morini?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki cylinder do Aprili sr morini?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Jak w temacie jaki cylinder 70 do Aprili sr morini gaźnik? Chciałbym aby cylinder wytrzymał mi z jakieś 10tys km. Również chciałbym aby miał dużą moc. Nie chce cylindra klasy sport, chce cos mocniejszego. Myślałem nad Airsal T6 Racing

Anonimowy

Ja bym brał coś Poliniego.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Polini jest tylko sport do sr morini, a ja nie chce sporta:)

[ Dodano: 2008-11-14, 09:59 ]
    Pomoże mi ktoś?

Anonimowy

Nie chce otwierać nowego tematu i chciał bym się zapytać czy jest dostępny jakiś cylinder ponad 70ccm do keeway-a focusaż?

Anonimowy

milosz_sr Wątpię żeby było coś mocniejszego od sporta.. chodzi ci zapewne o racing żeby to wytrzymało 10 tys. km… Sporty wytrzymują te 10tys. km… racing to raczej 5 tys. km i wymiana Tłoka z pierścieniami ;] a więc co chcesz? mocniejsze żeby wytrzymało 5 tys czy słabsze żeby wytrzymało 10tys. km? Ja bym wybrał Sporta ponieważ już tym można poszaleć.. i brał bym coś Poliniego ewentualnie Malossi czy Hebo
    PzDR

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Nie wiem :] Ale moim zdaniem to się Racinga nie opyla, Duzo jara, mniej wytrzymaly.. Bierz Poliniego Sporta 70 cc albo Malossi Sport 70cc:) Wstawiaj do tego wydech np Yasuni R, Gaznik 17.5mm ,wario Malossi Multivar i Kevlara i latasz jak szalony:)

Anonimowy

Biore Metralita Hand Made ale nie wiem jaki wał do tego

Anonimowy

seryjny wal wytrzyma przy sporcie tylko lozyska zmień

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie