Jaki cylinder 70ccm – 4T ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki cylinder 70ccm – 4T ?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam!
    Mam pytanie jaki będzie najlepszy cylinder do 4T (chodzi mi o 70cm).
    Mam założone

-Wariator Naraku HS – High Speed
    -Sprężyna centralna +30%
    -Filtr stożkowy Hebo Air System
    -Dysza główna 88

Chodzi mi nie o jakiś chiński cylinder tylko bardzo dobry cylinder (najlepiej aluminiowy) i o drazu do niego jakiś wał i gaźnik lepszy by był 17,5 czy 19?

Anonimowy

hmm najlepsze do 4T są części naraku wejdź na racing-planet.pl i tam poszukaj lub na skutercentrum.pl muszą tam być na 19mm uzyskach więcej mocy niż na 17,5 jeśli masz kasę kupuj 19 jeśli nei 17,5 wał weź jakiś z tych stron… najlepiej naraku jeśli są jeśli nie to jakiś malossi lub TopRacing po prostu wzmocniony i żeby wytrzymywał ok. 15tys obro… albo i 13 których nie będzie raczej nawet osiągał na 70ccm w 4T aa i jeszcze mógł byś się skusić na wał HPC który dodatkowo doda ci mocy 🙄

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

nie ma sensu kupowac walu do 4t, nawet do 80cmm. <- wiem z doswiadczenia 🙂

Anonimowy

Aha ojk dzięki pewnie skusze się na Naraku 72 lub 80 cm. Ale jeszcze mam pytanie czy Arisal produkuje cylindry do 4T?

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Anonimowy

No oczywiste że aristal bo to już 80ccm no i lepsza firma.. chociaż naraku produkuje najlepsze do 4T ale aristal to bdb. firma no i te 8ccm coś tam powinno więcej dać 🙄

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie