jaki cylek do keeway F-act

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jaki cylek do keeway F-act

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam na przyszly sezon zamierzam zmienić cylinder w swoim keewy i tu pytanie jaki cylinder jest najlepszy zalezy mi aby mial niezlego kopa ale zeby byl w miare zywotny stage6 sport pro hebo manstrom replica malossi sport 70 i czy jak na tych cylkach jak zdejme blokade na module czy czy bede musial wal zmieniac

Anonimowy

wału nie, ale łożyska warto wymienić. Ja raczej wybrałbym małosiego sporta 70cc. Niewiem czy to prawda, ale o S6 nie słyszałem pochlebnych opini :/

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

a czy przy moim tunie laser x-pro wario malossi multivar sprzeglo malossi fly pojdzie te 100 km/h realne

Anonimowy

po odpowiedniej regulacji może się uda… i z jakimś tłumikiem pod 70cc

Anonimowy

mysle ze jakbym dal przelozenie + 30 % polini to by mi się udalo 😀

[ Dodano: 2008-09-07, 15:13 ]
    corey93, widzialem UP twojego customa wypas jest

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie