Jaki chiński motorower kupić?

Podam kilka propozycji i proszę o opinie.
1.Junak 901 Sport
2.Junak 901 rs
3.Romet Zetka
4.Barton Fighter
5.Router ws50
6.I Kymco K-Pipe-tylko drogie :(

Junak, Barton i Router bazują na tych samych silnikach i ramach. Romet wizę, że jest nowością i ma inny typ silnika niż większość chińczyków. Jest wzorowany na suzuki GN. Ponoć jakościowo lepszy od typowego marketowca, ale to się okaże dopiero za jakiś czas, kiedy użytkownicy nabiją nim trochę kilometrów. Z powodu budowy silnika i innej ramy będzie trudniej o części. A z kolei dealerzy Rometa dość sporo sobie liczą. Kymco, to już zupełnie inna półka finansowa i jakościowa więc wypada lepiej od pozostałych. Pytanie brzmi, czy chcesz nówkę czy coś używanego. Jeżeli to pierwsze, to w przypadku chińczyków weź Bartona lub Routera. Obie konstrukcje są sprawdzone i tanie. W sieci jest naprawdę dużo opinii jak i porad dotyczących serwisowania i napraw. Junaka odradzam, bo różni się w zasadzie tylko plastikami, a cena jest o wiele wyższa. Jak motorek ma być używany, to tylko Kymco.

Deep, mówisz i masz:http://www.zetka50.pun.pl/:D
A używke pipe to nw czy gdzieś sie kupi;)

I tu od razu ciekawy temat z powyższej strony, o różnicy w budowie silnika. http://www.zetka50.pun.pl/pytanie-silniki-poziome-i-pionowe-2652.htm
Co do K-Pipe, to rzeczywiście może być trudno o używkę. Motorek jest dość świeży, więc na razie na rynku są dostępne tylko nówki sztuki.

Ja na tym Kymco bałbym się jechać 60km/h ;d, patrząc na jakich rureczkach jest mocowane tylne koło
Jeśli byś patrzał w tym przedziale cenowym to może zipp pro gt lub pro 50,

A z tych które ty sugerujesz to Barton Fighter, kilku znajomych ma takiego Bartona i silniki oryginalne z Bartona nie do zajechania;),

A ile w końcu ma mocy ten silnik w zetce jedni piszą że 2,7KM a inni 3,2KM

Właśnie ja też zastanawiam się na Bartonem Fighterm jednak najładniejsza jest zetka no i oczywiście k-pipe jednak on się nie liczy-cena :(

Barton i Router to, to samo, więc wybierz ten, który taniej dorwiesz.

Jestem posiadaczem Bartona Spinta RS i jestem zadowolony , kupiłem używanego za 1750 zł z przebiegiem 1400km co wydaje mi się okazją stulecia :D Fighter to taki sprint tyle że w innym opakowaniu (plastiki itp.) Z tych co wymieniłeś od najlepszego do najgorszego (pod uwagę biorę cenę jakość wykonania , cenę części zamiennych , serwis itp. :
1. Router WS 50 (nie za drogi , dobrze wykonany jak za taką cenę , dość tani w utrzymaniu , duże możliwości tuningowe)
2. Kymco K-PIPE (wiadomo za jakość się płaci , drogi w utrzymaniu , jak na razie mało części/zamienników bo to nowe z czasem się pojawią)
3. Barton Fighter (cena , jakoś - bez szaleństw , tani serwis )
4. Romet (firma ta ma duże doświadczenie (mniejsza) , są to pojazdy na których zdaje się na Prawko AM także sądzę że są trwałe .
5. Oby dwa junaki ( płaci się za to samo (barton) tyle że więcej ..