Jaki akumulator do Vivacity 50 2003 kupic?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki akumulator do Vivacity 50 2003 kupic?

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #208892 Odpowiedź

Anonimowy

Jak w temacie, bede wdzieczny za rady.
    Jest masa prodcentow i parametrow baterii, a ja się kompletnie w tym nie orientuje.

Aktualnie maszynka nie reaguje na probe odpalenia z przycisku, ale jak juz odpale z kopa to wtedy nacisniecie przycisku powoduje, ze slychac buczenie, wiec na moje winny jest akus. Zreszta po zimie mogl pasc.

#208893 Odpowiedź

Anonimowy

podjedź to pierwszego lepszego serwisu i coś na pewno będą mieli , byle co aby nie kłang ciang jang ,

kup jakąś Varte albo coś takiego , ja mam nawet akumulator od alarmu domowego , też jest na 12V i trzyma bardzo dobrze , ma nawet większą pojemność niż te seryjne piździkowe bo ma podajże aż 9 ampero godzin czy jak to się zwie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #208894 Odpowiedź

Anonimowy

Do serwisu nie chce, bo w nim slabo z jakoscia produktow i swiadczenia uslug ogolnie. Zreszta, jak cos chcesz kupić to kazdy swoj towar chwali, dlatego radze się uzytkownikow 🙂

#208895 Odpowiedź

Anonimowy

No to kup coś znanego, Varta, yuasa, bosh, itd. I zastanów się czy wolisz bezobsługowy czy z korkami.

#208896 Odpowiedź

Anonimowy

Mysle, ze bezobslugowy. A jak z wymiarami i moca/amperazem? Moze ktos moglby mi podeslac linka do konkretnego akusaż

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #208897 Odpowiedź

Anonimowy

Wymiary- musisz zmierzyc swój stary, albo miejsce pod aku
    zwykle jest 12V i vivka chyba tez tyle ma, a pojemność powinna być 4-5Ah (amperogodzin)
    I ładuj takie aku odpowiednim prostownikiem, bo jak podepniesz pod samochodowy (żeby szybciej było) to rozwalisz aku. Powinno się ładować prądem o natężeniu 0,1 pojemności aku, czyli tu ok 0,4-0,5 A. (ampera)

#208898 Odpowiedź

Anonimowy

Najlepiej ładowarkę mikroproceskorową i bez żadnego problemu sama ładuje i rozłącza jak naładowany 😀 Cacy 😀

#208899 Odpowiedź

Anonimowy

To zelowy się „prostuje”? 🙄

A ja myslalem, ze wystarczy podlaczyc, kopnac i pojezdzic trochę i sam się naladuje.

To moze takie cos (zakladajac, ze będzie pasowalo wymiarami): http://moto.allegro.pl/akumulator-ytx5l-bs-12-v-4-ah-varta-skutery-qua-i1413770403.html

Moze byc taka ladowarka: http://moto.allegro.pl/impulsowa-ladowarka-akumulatorow-zelowych-6v-12v-i1445814793.html ??

#208900 Odpowiedź

Anonimowy

Kowal napisał:

a pojemność powinna być 4-5Ah (amperogodzin)

bo co ?? ja mam 9 i jest zajebiscie , i daje rade go smiało naładować jazda , pod warunkiem że nie padnie do zera

ReiLord,

ten drugi prostownik niby fajny bo miałem takie coś kiedyś , pod jaki aku bys nie podłaczył to jezeli dobrze pamiętam automatycznie dostrajał się do każdego aku , jak podłaczałem pod auto to podswietlała się dioda przy rysunku samochodu , jak pod mniejsze aku to wyswietało się moto itd , ale pamiętam że jakoś szybko zaczął się ten prostownik pierdolic

#208901 Odpowiedź

Anonimowy

To, który polecasz, by nie mial zadnych wszy, czy innych drobnoustrojow 😀 ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki akumulator do Vivacity 50 2003 kupic?
Informacje o Tobie: