! Forum Motocykle 125 Jaki akumulator.

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 3 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe JeBeKtv
    JeBeKtv
    Użytkownik

Witam, mam Zippa Nekena z silnikiem od Junaka model 122 o pojemności 125cm.
    Chce kupic akumulator żelowy z wyświetlaczem, tylko z jakiej firmy jest dobry i jaki by pasował ?

Zdjęcie profilowe kuba1122
    kuba1122
    Użytkownik

Polecam akumlator żelowy moretti 12V, stał przez całą zimę, i skuter odpalił

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dobre jest to co sprawdzone – YUASA, Exide. Z tymi Moretti to zdaje się jest tak jak z innymi chińczykami – trafisz to masz dobrze a nie trafisz i kibel. Zapewne mają różne partie od różnych dostawców.
    Te wynalazki z LCD zwłaszcza mocno świrują – tzn że np sama bateria trzyma parametry długo i poprawnie ale wariuje ten wyświetlacz – zgłasza rozładowanie, zmniejszenie pojemności.. itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Dziadek_z_Kielc
    Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

A co tam jakiś wyświetlacz LCD na kolejnym zabawkowym AKU (żeby sobie popatrzeć, to pewnie…matę trzeba zdjąć i ze dwa wkręty odkręcić, albo klapkę jakąś gdzieś uchylić). Eee tam. ;P
    *
    Pany, idzie już nowe i nawet jest już wersja na Androida. Znak naszych czasów. Masz zero wiedzy z danego zagadnienia, ale ZAWSZE… multum możliwości. ;DDD
    ^
    http://www.exide.com/pl/o-nas/news/Exide-Launches-New-Battery-Finder-App.aspx

Ej, no, nie mam już do was wszystkich siły. Poważnie. 😛
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale to jest tylko katalog a nie monitoring baterii on -line w naszym cudzie ósmym lub dziewiątym na tym łez padole.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

Popatrz, jaki… bystry człowiek. 😉
    ^
    My już powoli odchodzimy w zapomnienie, a technika idzie sobie dalej do przodu.
    *
    Jak poszukasz troszku bardziej, to nawet i sam aku do jednośladu znajdziesz, ten z tzw. ^powiadomieniem^ o zbyt niskim stanie naładowania. Aplikacja do tego pewnie jest już za free. Takie czasy i trzeba się orientować. I ja się orientuję. A ty? ;D
    **
    Targi i wystawy już były. Nowe nadchodzi. I nowe i lepsze. 😉
    ^^
    http://www.varta-automotive.com/en-gb/press-news/latest-news/quick-and-easy-get-the-right-battery-with-the-varta-automoti

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a ja jestem tradycjonalistą i używam telefonu w zasadzie tylko do dzwonienia a nie sprawdzania stanu akumulatora 🙂

Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

Brawo ty? Żartowałem, a co na to… Monkey Punk? Daj małpie wolność, to wszystko ci…
    ^
    Tutaj kładę już nacisk na to ^wszystko^. Czyżbym, źle kładł nacisk?

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

A ja sobie nie życzę, żeby akumulator do mnie dzwonił z pretensjami, że nienaładowany. Można wtedy nie odbierać…? 😛

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bedzie sie nagrywać i jojczyć na skrzynkę…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie