Jaka świeca do skutera?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kameleonns
    Użytkownik

Witam. znalazłem w internecie filmik: http://www.youtube.com/watch?v=i02Iym3sgJc&feature=related
    ta informacja mnie zainteresowała. Moje pytanie brzmi : Czy warto by było kupić i założyć taką świecę do skutera ?

DooOminO
    Użytkownik

i co ci to ma dac? Motor bedzie jechac szybciej i bedzie mocniejszy bo kupiles swiece nowoczezna za 40 zl? zaplon benzyny bedzie wiekszy? .. haha

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Kacper
    Użytkownik

jakie 40 zł. Gdzie ty to patrzyłeś. Jest tańsza od zwykłej. U mnie kosztuje 8 zł Denso tt . Ja w moim skuterze mam Denso tt i jest różnica.

Kapuchon
    Użytkownik

Osobiście coś nie chce mi się wierzyć aby sama świeca i jej konstrukcja dawała takie efekty jak na filmie wyżej.

dawe97
    Użytkownik

coś mi się nie chce w to wierzyć hmm a może by sprubwać 🙂

rkos
    Użytkownik

Ciekawe, czekamy na testy użytkowników:)

Im_Jurek
    Użytkownik

Jednak świeca może dać efekt – np porównujcie chińskie do ngk – jest różnica ? – jest – u mnie wzrósł v-max o 2 km/h

— widzicie? iskra idzie do najbliższego minusa, co jest całkiem normalne – a w tych TT mamy jedną iskrę dokładnie na środku, przez co nie ma tłumienia fali wybuchu przez elektrody boczne, choć jest jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie – – jeszcze większa ilość iskier , co jest w stanie dać większa ilość elektrod bocznych ( choć skuteczność tego rozwiązania zapewne nie jest 100 %-owa) i z tego można wyciągnąć taki wniosek że lepiej mieć jedną lecz dobrą iskrę – co przemawia za TT – coś by powinny dać

Kacper
    Użytkownik

Ja mam Denso TT i szczerze POLECAM.

lisu7
    Użytkownik

a zmniejszyło się spalanie?wzrósł V-max?

DooOminO
    Użytkownik

Tfu „wiekszt v-max” „mocniejszy” przez swiece? No prosze was! Zaplon mieszanki paliwowo-powietrznej jest ten sam!

Kameleonns
    Użytkownik

Dzięki za wasze zdanie. przyszłym roku kupię taką i założę

DooOminO
    Użytkownik

i napiszesz na forum, ze twoj motor jest dwa razy mocniejszy oraz szybszy o 30km/h

barteklodz
    Użytkownik

wystarczy seryjną standardową wymieniać trochę szybciej
    chociaż nie zawsze się to sprawdza i egzemplarz z najnowszej produkcji traci swoje parametry znacznie szybciej

w kosiarce świeca pracuje już 19 sezon bez zarzutu

DooOminO
    Użytkownik

Ja chce wiedziec tylko jedno co ta swieca tak naprawde daje ?:) wiecej iskier?:p

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button