jaka świeca do polini sport 70cc ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jaka świeca do polini sport 70cc ??

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

jaka swieca była by odpowiednia pod ten cylek?? pzdr

Anonimowy

A to będzie jakaś wielka różnica jak zmienisz świecą na inną? Jak już to ja bym chyba brać irydow?. Jak coś to poprawcie

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

weź najlepiej taką, jak masz, a jak Ci nie pasuje z jakiegoś powodu, to poszukaj na necie tabeli z kolorami jakie dostaje świeca i co one oznaczają i wtedy dobierzesz świecą odpowiedn :-> iż.

Anonimowy

świeca albo jakas tuningowa albo zostaw ta co masz w trakcie nie zmieniaj bo nie zmienia się ciepłoty silnika

Anonimowy

ja mam teraz br6hs a ona ma krótki gwint ;/ do tego cyla idzie świeca z długim i nie wiem z jaką ciepłotą mam kupował…

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Ja mam br7hs i miałem ją już w seryjnym, kupiłem do niego br8hs bo wyczytalem w necie ze taka ma był do niego i na niej jakoś dziwnie chodzić, coś jakby stukało śmierdziało więc zmieniłem spowrotem na starą bo się bałem.

Anonimowy

Dają link do fajnego artykułu na temat doboru ?wiec:Artykuł Są fotki, opisy jak po świecy poznać co nie gra i jak po kolorze dobrać odpowiednią wartość cieplną!! Polecam!!

Anonimowy

do Polini 70cc AC NGK BPR8ES A jeśli to jest LC to BR8HS

Anonimowy

A czym się one różnią? Co daje ta literka P w symbolu?

Anonimowy

Tego ci nie powiem. Wiem że cyfra oznacza cieplotę.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie