Jaką nazwę nosi ta część

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jaką nazwę nosi ta część

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lbochen lbochen 6 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #140923 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe SlideShow
    SlideShow
    Użytkownik

Siema!

Mam taką honde bali (zdjęcie z neta):
    http://img08.tablica.pl/images_tablicapl/81871435_1_644x461_skuter-honda-bali-skarzysko-kamienna.jpg

I co to jest to takie kratkowane jak jest zgięcie rury wydechowej? Z stamtąd dobiega u mnie takie dziwne piszczenie.

#140927 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe 16_Bit
    16_Bit
    Użytkownik

Które kratokowane? Ten kot? Zart.

To jest wentylator który jest połączony z wałem, jest on odpowiedzialny za chłodzenie jednostki.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #140928 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik
    #140937 Odpowiedź
    SlideShow
    Użytkownik

Ahaa Dzięki. A co w nim może tak piszczeć ?

#140938 Odpowiedź
    SlideShow
    Użytkownik

Troszkę za mało napisałem ;p

Problem jest taki… Gdy odpalę skuter to normalnie działa nic nie piszczy, ale gdy przejadę jakieś 100m to gdy stoję to słychać takie piszczenie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #141074 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lbochen
    lbochen
    Użytkownik

Może coś wpadło do środka? Ściąg obudowę i sprawdź. odpal bez obudowy i dokładniej zlokalizuj problem, może siedzi on gdzieś głębiej.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Jaką nazwę nosi ta część
Informacje o Tobie: