Jaka kamerka do nagrywania jazdy?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    SkuterowyManiakF16
    Uczestnik

Witam, jaką kamerkę kupić do kręcenia jazdy na skuterze i też tricków skatebordowych? Czy któraś z tych będzie dobra: http://pl.skate-europe.com/k/263-kamery bo różnią się one wyposażeniem.

statorable
    Uczestnik

Ja używam SPCA 1528 – odpowiednik MD 80. Lekka, malutka i fajnie nagrywa w formacie DV. Są na allegro, dosłownie za grosze. Za swoją dałem chyba nie całe 50 zł + przesyłka.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

klekocix
    Użytkownik

statorable napisał:

Ja używam SPCA 1528 – odpowiednik MD 80. Lekka, malutka i fajnie nagrywa w formacie DV. Są na allegro, dosłownie za grosze. Za swoją dałem chyba nie całe 50 zł + przesyłka.

Mógłbyś jakiś link dać do niej Kolego?

Anonim
    Nieaktywny

klekocix napisał:

statorable napisał:

Mógłbyś jakiś link dać do niej Kolego?

Pewnie coś takiego
    http://allegro.pl/mini-kamera-md80-hd-z-uchwytem-na-kask-i-rower-i2196478736.html

Ja się zastanawiam jak Statorable ma przymocowane to do maszyny, na ten klips tylko czy jakąś większą ingerencję w skuter zastosowałeś?

klekocix
    Użytkownik

Za takie coś to ja „dziękuję”. Cena sprzętu mała, ale wysyłka kosztuje 20zł a do tego czas dostawy 10-33 dni. Czyli pewnie jedzie z Chin bezpośrednio…

Anonim
    Nieaktywny

chodziło mi tylko o sprzęt, tutaj masz wysyłkę w 24h z Polski, co do jakości to nie miałem póki co do czynienia, ale również rozważam zakup jakiejś kamerki.

http://allegro.pl/mini-kamera-dv-720×480-3-uchwyty-ladowarka-t09-i2200691420.html

Whistler
    Użytkownik

Słuchajcie, ale autor tematu chciał kamerę do rejestracji trików, a te chińskie wynalazki są na to za słabe. Za mała rozdzielczość, za mało FPS rejestrują, mają za wąskie pole widzenia itd. Tu trzeba sprzętu klasy tej co podlinkował – GoPro HD lub Contour HD.
    No chyba, że na samej rejestracji (np. na potrzeby nauki trików czy coś w tym stylu) mu zależy a nie dobrej jakości filmu.

statorable
    Uczestnik

Odkopię, bo mam powód. Właśnie dostałem nową zabawkę:
    Rollej ActionCam 200. Nagrywa full HD, lub po zmianie ustawień w innych formatah. Ma pilota i osłonę wodoszczelną do 30 m. Super zabawka!
    tylko jurcze trochę droga….

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button