Jaka jest różnica między modelem Xv 650 a XVS 650?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Jaka jest różnica między modelem Xv 650 a XVS 650?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Patrycja99
    Patrycja99
    Użytkownik

Witam,
    chciałabym zakupić siedzenie pasażera do Yamaha Drag Star XV 650, niestety nigdzie nie mogę takiego znaleźć, jedyne jakie udaje mi się wyszukać jest do modelu XVS 650. Niestety nie orientuje się jaka jest różnica między tymi modelami i czy w ogóle jest. Orientuje się ktoś może i mógłby mi pomóc?
    Pozdrawiam, Patrycja

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 7 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Patrycja99 Patrycja99.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 7 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Patrycja99 Patrycja99.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie ma czegoś takiego jak Dragstar XV650. One wszystkie są XVS.
    Te XV są opisywane jako Midnight Star lub Wild Star ale nie ma w tych modelach 650. A te nazwy to i tak najczęsciej wyniakają z rynku docelowego – co np daje wiedze o tym że mapy komputera i wydechy czy dysze gaźników moga być dostosowane do parametrów benzyn w USA.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe Patrycja99
    Patrycja99
    Użytkownik

Sugerowałam się tym jak było opisane w dowodzie i wolałam się upewnić, czy siedzenie będzie pasować.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

w dowodach wpisują co mają w bazie i jest najbardziej podobne do tego co powinno być.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie