jaka honde wybrac vt750-??? pomozcie plisss

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jaka honde wybrac vt750-??? pomozcie plisss

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam wszystkich forumowiczow. Pawel mam na imie , mieszkam pod krakowe. Jestem poczatkujacym motocyklita ( tzn mialem w swoim zyciu juz chyba wsyztskie polskie i czesko-slowackie maszyny) Intereseuje się zakupem hondy shadow vt750. Czy mogę was prosic forumowicze o pomoc, tzn proszę mi mniejwięcej wytlumaczyc, doradzic: jaka honde shadow, jaka pojemnosc, wersje amerykanska czy nie ( wiem tylko ze amerykanska jest mocniejsza 85km). i ogolnie co i jak z dostępnością części ewentualnie. z gory dziekuje za odp. pozdrawiam wszystkich

Anonimowy

Moj starszy ma Shadowa c2 spirit 750 08r z usa i normalnie serwisuje w autoryzowanym serwisie hondy i nie ma problemów z częściami jakby coś, u nich wszystko można zamówić. Co do tego że jest mocniejsza to myśle ze to jednak nie prawda. 85KM to może mieć 1300.

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

zapomniałem dodac, ze dysponuje niewielkim zasdobem pienieznym, i interesuje mnie rocznik 1984 – 85

Anonimowy

Czy na pewno chcesz kupić shadowałNapisałeś zapytanie o moc, która w tym motocyklu nie jest duża i nie o to w tym rodzaju motocykli chodzi. Przemyśl wybór(obecny nie jest zły), żebyś potem się nie zawiódł 😉
    A teraz co do motocykla: sprzęt dobry, mało awaryjny, dobry do dłuższych wypadów, wygodny 🙂 Z serwisowaniem nie będzie problemu. Jak będziesz dbał(wymiana olei, ogólna czystość), to posłuży ci długo bez awarii 😉

Anonimowy

Zawsze byłem fanem shadowów, zarówno 500 jak i 750 😀
    Sam mam Hondę i nie stwarza problemów, więc shadow jako v-ka też nie powinna za wiele takich tworzyć 😀

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie