Jaka dysza do serii silnika

mam pytanie bo teraz w moim skuterze jest dysza o oznaczeniu 70 i nadal mam blokade na filtrze powietrza (ta taka rurka) i chciałem kupic większa tą dysze przy tym usunać blokade z filtra (rurke) po czym wyregulować. Jaka mam wstawic new dysze ? Dodam ze silnik to full seria skuter ferro 802 4k przebiegu

85-90

a ja mam 52 dyszę TAK TAK jest odblokowany i idzie 75-80 bez wiatru

90 ? nie bedzie czasami troche za duza ?

kolego ja mam dyszę 90 i chodzi dobrze, kolega ma 95 , a brat 98

90 tka to tak na spokojnie

A kolega cpi ma 2-suwa pewnie

A jak rozmawiamy o takich dyszach to 4t

"A kolega cpi ma 2-suwa pewnie

A jak rozmawiamy o takich dyszach to 4t" o co kaman ?;D

Czyli kupic 90 ta ? moj to 2t

JEżeli masz wszystko w serii to większa dusza nic nie da oprócz wzrostu spalania - tak mi się wydaje. Próbować możesz - koszt nowej dyszy to ok. 10 zł.

tajne515 napisał:

mam pytanie bo teraz w moim skuterze jest dysza o oznaczeniu 70 i nadal mam blokade na filtrze powietrza (ta taka rurka) i chciałem kupic większa tą dysze przy tym usunać blokade z filtra (rurke) po czym wyregulować. Jaka mam wstawic new dysze ? Dodam ze silnik to full seria skuter ferro 802 4k przebiegu

Mój Agility 4T na dyszy 70, śmigał ponad 70km/h z fabrycznym blokowanym modułem.

ale mi chodzi o to jaka dysza bedzie pasować, bo ja chce kupić 90 ale nie wiem czy nie bd za duza

Do serii dysza 90 będzie za duża.

80 ? 85 ? jaka??

70-80

70 to seria. Dodam ze to skuter 2t.

Ja mam 74 w serii. Po wyjęciu zwężki wkłada się o 10 - 12 numerów większą. Tylko - jak mówię - efektów w postaci zwiększenia osiągów może nie dać ale spalanie wzrośnie na pewno.

czyli 80 bd dobra ?

Powinna być. Kup sobie dyszę (broń Boże nie rozwiercaj starej) - koszt około 10 zł. Załóż ją, wyjmij zwężkę i przekonaj się czy rzeczywiście było warto. Stać się nic nie powinno.