Jaka dysza do 70-dziesiątki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaka dysza do 70-dziesiątki

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.
    Jaką dysze zastosować do cylindra 70 cc.?
    Silnik to Minarelli.

Jeszcze mam 2 pytanie.
    Jeśli mam sprzęgło, dzwon kolektor momentu obrotówego itp(cale kompletne sprzęgło) o wymiarze 107 mm to mogę wstawić do tego kolektora dzwon i sprzęgło 105

Anonimowy

tak możesz a dysza to tak co najmniej z 80 do seryjnego filtra powietrza z dziurkami

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Mam stozek warto montowac go??
    Jak on osoiagnie swoj Vmax przerywa (chyba blokada obrotów)
    Wie ktoś czy można sciągnać z MBK Equalis silnik minareli horizontal AC (krotki)

Anonimowy

stożek do 70 jak najbardziej tak 😉
    Tak to moduł a żeby się pozbyć tej blokady to niestety należy kupić nowy sportowy odblokowany moduł co niestety troszkę kosztuje :-/
    Aha i jeśli założyć stożek to jeszcze większą trzeba dysze niż do seryjnego filtra

Anonimowy

Adverion napisał:

stożek do 70 jak najbardziej tak 😉
    Tak to moduł a żeby się pozbyć tej blokady to niestety należy kupić nowy sportowy odblokowany moduł co niestety troszkę kosztuje :-/
    Aha i jeśli założyć stożek to jeszcze większą trzeba dysze niż do seryjnego filtra

Z modułu da się ściągnąć w niektórych skuterach..
    Widzę że na liscie z rodzajami blokad żadne mbk nie jest blokowane na module (equalisa na liscie niema)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Jeśli ci rzeczywiście blokuje to masz zablokowany ❗
    a odblokować to sobie tak możesz w skuterach made in china 😆

Anonimowy

To jaką dysze kupić do 70 cc+stożek.
    85? Teraz siedzi w nim 78.
    Jaki ja mam tam gaźnik??
    Na nim jest tylko napis JAPAN.

Anonimowy

Nie wyregulujesz gaźnika z jedną dysza na 70ccm, najlepiej kup zestaw 10dysz Stage6 i reguluj. Pokaż fote tego gaźnika lub wykręconej dyszy to Ci powiemy.

Anonimowy

Fotki gaźnika (sory za jakosc)

Dysza

1.I jeszcze jedno pytanie czy miara gaźnika np 19 mm miećrzony jest przelot jak gaźnik łączy się z krućcem??
    Jak skuter jest zimny (na ssaniu) dostaje więcej paliwa i znacznie lepiej cisnie.
    2.Nie mam kasy aby kupować cały zestaw dysz. Chodzi mi o wymiar taki mniej więcej.
    3. Skuter ma slużyć do stuntu. Wiem że muszę dać trwardsze sprężynki ale o ile i jak sprawdźić twardość obecnych. Jeszcze rolki wsypie jemu lżejsze.

Anonimowy

Jeśli chodzi ci o to że na ssaniu dobrze ciśnia, a jak się nagrzenie to już nie, to wyreguluj gaźnik jak skuter będzie ciepły, bo z tego co piszesz jak się ssanie wyłączy to za mało paliwa dostaje.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie