Jaki Motocykl 125 kupić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Jaki Motocykl 125 kupić?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik

Witam Panie i Panow
    Zastawiam sie nad kupnem 125 i nie znam zbyt wielu modeli wiec prosze o pomoc. Chce streetfightera ale w 125 nie znam zadnego jesli ktos zna fajny sprawdzony motorek to prosze o zostawienie jago nazwy w kometazu.
    Jesli nie znasz zadnego streetfightera to moze byc takze enduro turystyczne lub supermoto.
    Dzieki za pomoc.

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

duke 125

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Emul1
    Emul1
    Użytkownik

Aprilia rs , yamaha Yzf 🙂

Zdjęcie profilowe milioner
    milioner
    Użytkownik

yamaha tzr

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

I na co mu takie które palą jak smoki?

YZF R125 – 2-3 litry na 100, odblokowana jedzie około 140. Zabklokowana 89, jest piękna, mniejsza, lekka. Coś niesamowitego.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Mito przy pałowaniu weźmie z 7l a jedzie prawie licznikowe dwieście, a wyglądem przypomina Ducati 916 – jak dla mnie jedna z ładniejszych 125 ccm, szczególnie w biało-czerwonym malowaniu. Dodatkowo Cagiva ma z przodu Up-Side-Down firmy Marzocchi, fabryczny amortyzator skrętu, 7 biegów (do 2001 r), pływające tarcze 320 mm z zaciskami od Brembo, aluminiowa rama i jak dla mnie to, że to dwusuw.

Jeśli chcesz streetfightera, to dobrym pomysłem może być KTM Duke 125. Mały, poręczny motocykl, poleci te 120 i pali mniej niż mój kolega. Książe na pewno będzie również wygodny, a wyglądem jest całkiem podobny do starszych braci (większych Duków). Jedynym problemem może być cena – teraz za nówkę pomarańczowi chcą 15 tyś, a za młoda używkę ok 10 tyś, więc nie jest tanio, ale może warto? 😉

Tezia :*

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Też stawiam na KTM Duke 125

ciekawy link:

http://www.scigacz.pl/KTM,Duke,125,maly,ksiaze,14017.html

Trochę mały, wyżsi będą trochę śmiesznie na nim wyglądali, ale dla pozostałych średniaków jest ok!

A może cbf 125? Taki mały turystyk….Pali tylko 2L/100km

Albo rasowy kultowy turystyk Honda Varadero 125 – mój faworyt:

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik

No spoczko Mito i Duke to dobre propozuycje ale Mito to 2T i dzwiek moze odstraszac a z kolej u Duka straszy cena XD.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Najlepsza chyba będzie Honda Varadero, kultowy niezawodny silnik V, chłodzony cieczą – idealne, uniwersalne choć drogie moto.

Ale najważniejsze pytanie – od którego należało by w zasadzie zacząć rozmowę… Jakim budżetem dysponujesz na zakup motocykla, ile kasy masz na ubiór i akcesoria?

LwG

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik

Sam nie wiem ile kasy moge na to przeznnaczyc narazie prubuje sie dowiedziec co mamy teraz na rynku

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie