jak zmienic cylinder a 4t co jest mi potrzebne i jaki zestaw wybrac

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis jak zmienic cylinder a 4t co jest mi potrzebne i jaki zestaw wybrac

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paradox2604 paradox2604 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #304091 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paradox2604
    paradox2604
    Użytkownik

Witam mam chinczyka 4t sluzyl mi dobrze az do pewnego czasu dzis rozkrecilem zawory i cylinder problem jest taki ze urwal mi sie zawor i przyszlifowal tlok i glowice az wypalilo dziure w tloku,teraz mam takie pytanie chce do niego zalozyc wieksza pojemnosc czyli np jaka? bo chce zmienic cylinder tlok i glowica chce aby korbowod zostal ten sam do jakiej pojemnosci moge to zrobic? i czy gaznik tez musze wymieniac przy zwiekszaniu pojemnsci? prosze bardzo o odpowiedz i porady pozdro

#304095 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Rozkręciłeś zawory i cylinder? Uuuu… ;-)))

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #304111 Odpowiedź
    paradox2604
    Użytkownik

tak a niby jak mialem sprawdzic to jak caly tlok mi wypalilo i urwalo zawor

#304112 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lewandowski155
    lewandowski155
    Użytkownik

Załóż do niego cylinder 80cc ( średnica tłoka 47mm) gaźnika nie musisz zakładać większego wystarczy , że założysz większa dysze.

#304113 Odpowiedź
    lewandowski155
    Użytkownik

A jak chcesz , żeby jeszcze więcej mocy miał to do tego jakiś sportowy wariator i tłumik jakiś odblokowany z allegro i poczujesz różnice. 72cc a 50cc to niebo a ziemia 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #304122 Odpowiedź
    paradox2604
    Użytkownik

ja chce aby zeby jezdzil ! wloze do niego 80 bo cena taka sama praktycznie jak 50 ale jakiej firmy kupic? i ktora dysze wymienic i na jaka moze jakies linki? a i jeszcze jedno bo mi dlok rozwalilo i byc moze jakies opilki sa w srodku w silniku jak je wyjac? sa jakies sposoby?

#304124 Odpowiedź
    lewandowski155
    Użytkownik

Jak chcesz kupywać firmowe to kup naraku , ale nie wiem czy ci się to opłaca bo to jest tylko chińczyk , a dysze wymienić będziesz musiał główną znajduje się ona pod gaźnikiem ( masz taki dekielek trzyma sie on na 3 śrubkach odkręcasz go i tam masz główną i pływaka ta większa to ta którą musisz wymienić na rozmiar 85 ) A co do tych części to możesz kupić coś tańszego na allegro i też pewnie troche ci pojeździ sam kiedyś jeździłem na takich częsciach i wszystko chodziło dobrze. A tu masz link do cylindra naraku http://www.scooterkingz.pl/cylinder-naraku-7 bez głowicy już cena jest dosyć spora , cały zestaw z głowicą itp będzie wachał się ok. 400-500zł także lepiej sobie poszukaj czegoś na allegro. A te opiłki to z tym nic nie zrobisz to samo ci wyleci jak założysz nowe części to lejesz nowy olej i przy jeździe na nowych częściach takie opiłki będą się wytwarzały , a po 300km jak będziesz wymieniał olej to wszystko ci zleci razem ze starym.

#304125 Odpowiedź
    lewandowski155
    Użytkownik
    #304151 Odpowiedź
    paradox2604
    Użytkownik

dziekuje 🙂 bardzo mi pomogles masz racje nie oplaca sie zakladac tak drogiego zestawu wzialem firmu MCN podobno lepsza chinszczyzna powiedz mi jeszcze rozrzad ustawiam na magneto pozycja T i walek zakladam tak aby 2 dziurki byly rownolegle do silnika a trzecia u gory tak?

#304169 Odpowiedź
    lewandowski155
    Użytkownik

Dokładnie tak. NIe ma za co 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
Odpowiedz do: jak zmienic cylinder a 4t co jest mi potrzebne i jaki zestaw wybrac
Informacje o Tobie: