Jak zerwać naklejki pilnie

Wyświetlanie 15 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
      Anonim
      Gość

Kupiłem apke z naklejonymi naklejkami na przodzie jest tego mnóstwo jak je zerwać z plastiku ❓ żeby nie było śladu?i ładnie schodziły ❓

Anonim
      Gość

Podgrzej suszarką i próbuj ściągać. Możesz sobie pomóc benzyną ekstrakcyjną albo rozpuszczalnikiem.

Anonim
      Gość

Ja tam swoje oryginalne naklejki ze skutera Keeway focus po prostu zerwałem ;p
      Zacząłem skubać je paznokciami, jak trochę odeszło to pociągnąłem i tak schodziło, w prawdzie powoli i potem paznokieć bolał ale śladów nie ma, a robiłem to z nudów bo na kolegę czekałem xD

Anonim
      Gość

zerwij naklejki na sucho potem ,potem weź gąbkę kuchenną namocz ją w wodzie lub w wodzie miećszanej z benzyną extrakcyjną żeby lakier nie wyblakł (potem i tak spłucz czystą wodą ) i poleruj(miękką stroną) schodzi dość łatwo nawet se ręki nie zmęczysz

Anonim
      Gość

Ale chodzi o takie naklejki że ktoś nakleił a nie fabryczne? Bo tamte to mogą być pod lakierem jak u mnie;p
      Jeśli nie to suszarką podgrzej, i próbuj. Jeśli są takie „Stage6” to one schodzą bez najmniejszego problemu, paznokciami.

Anonim
      Gość

tylko jak będziesz ta suszarka grzełą to uwarzaj zeby ci plastiki na ziemieć nie zaczeły kapać

Anonim
      Gość

Ja u siebie norlamnie zrywalem a klej pozostaly odrdzewiaczem zmylem xD

Anonim
      Gość

sebo747 napisał:

tylko jak będziesz ta suszarka grzełą to uwarzaj zeby ci plastiki na ziemieć nie zaczeły kapać

Buahhahaha 😆 😆 Suszarka nie ma takiej siły żeby roztopić plastiki, no chyba, że w Hinolu 😎
      Prędzej opalarką…

Anonim
      Gość

Jasiu226, ty masz jakieś urazy co do CHinoli ❓

Patrzę, o tu już któryś temat w którym się czepiasz chinolców… 😡

Anonim
      Gość

No tez zalezy jaka bo jak do włosów to nie stopi się ale sa specja;lne do warsztatu i one na pewno by roztopiły

Anonim
      Gość

Xarmac napisał:

Patrzę, o tu już któryś temat w którym się czepiasz chinolców… 😡

Mam uraz… Niestety… Sorki za OT… 😳

Anonim
      Gość

Widać ma uraz bo On nie ma chinola tylko markowy skuter, jakby miał chinola to by pisał że się markowych używek nie opłaca bo lepiej kupić chiński nowy 😛

Zwykła suszarka to nie ma szans żeby plastiki stopiła xD

Anonim
      Gość

Mam pytanie, czy da się zerwać naklejki(malowane lakierem), żeby śladu nie było?

Anonim
      Gość

nie da się jak są przemalowane lakierem

Anonim
      Gość

Da się usunąć ale ślad po nich trzeba usunąć przemalowując owiewkę clarem (Całą owiewkę matując odpowiedniej grubości papierem. Pomalować clarem . I polerka)

Anonim
      Gość

już zerwałem paznokciami 😛 znalazłem pod naklejkami dosyc duże rysy naszczęście zima się zbliża to się plastiki pomaluje 😛

Wyświetlanie 15 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button