Jak zdjąć ogranicznik prędkości w motorowerze elektrycznym Błyskawica GoElectric

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jak zdjąć ogranicznik prędkości w motorowerze elektrycznym Błyskawica GoElectric

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pablox Pablox 3 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Patrob
    Patrob
    Użytkownik

Cześć, mam motorower Błyskawica GO ELECTRIC, ale trochę wolno jeździ, czy ktoś wie jak się zdejmuje w nim ogranicznik prędkości i jak szybko wtedy jeździ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

raczej się nijak zdejmuje ogranicznik-tzn nie ma ogranicznika. Ma nieduży akumulator i słaby silniczek i już.
    W najmocniejszej wersji ma 500W a w słabszej 300W czyli 0,5kW lub 0,3kW.
    Dla porównania najsłabszy chiński skuter 50cm 4T z założonymi blokadami ma 1,6-1,8kW. Nawet motorower Ogar 25 lat temu miał dumnie na pokrywie schowka napisane „1,4kW” a ty masz w najlepszym razie 3x mniej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    Zdjęcie profilowe Pablox
    Pablox
    Użytkownik

Miałem ten sam problem. Trzeba po prostu podnieść pokrywę siedzenia, a następnie przy kontrolerze – tak jak pokazano na zdjęciu, wystarczy rozpiąć dwa białe kable. To wszystko. Bez tego ogranicznika, motorower jeździ mi nawet 47-49km/h na baterii litowej (litowo-ionowej), a 43-45km/h na baterii żelowej (kwasowo-ołowiowej).
    https://zapodaj.net/c2f5c493011d7.jpg.html
    https://zapodaj.net/8e983ec432907.jpg.html

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Pablox Pablox.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Pablox Pablox.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i zasięg z 40km spada do 15?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Pablox
    Pablox
    Użytkownik

Nie, nie zauważyłem żadnego wpływu na zasięg, choć pewnie jakiś jest minimalny. W każdym razie, po zdjęciu ogranicznika, na tej baterii żelowej jest to jakieś 35km max., a na litowej, wspomnianej wcześniej i oczywiście droższej, na którą zmieniłem już jakiś czas temu, ale zasięgu na niej nie mierzyłem dokładnie, zasięg mam trochę większy, sądzę, że o jakieś 5km. Czasem biorę jedną z tych baterii w zapasie chcąc pojechać gdzieś dalej, ale nawet wtedy trudno to dokładnie porównać, bo zasięg oczywiście zależy też od obciążenia.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Temat ‘Jak zdjąć ogranicznik prędkości w motorowerze elektrycznym Błyskawica GoElectric’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.