Jak zdjąć ogranicznik prędkości w motorowerze elektrycznym Błyskawica GoElectric

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jak zdjąć ogranicznik prędkości w motorowerze elektrycznym Błyskawica GoElectric

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pablox Pablox 2 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Patrob
    Patrob
    Użytkownik

Cześć, mam motorower Błyskawica GO ELECTRIC, ale trochę wolno jeździ, czy ktoś wie jak się zdejmuje w nim ogranicznik prędkości i jak szybko wtedy jeździ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

raczej się nijak zdejmuje ogranicznik-tzn nie ma ogranicznika. Ma nieduży akumulator i słaby silniczek i już.
    W najmocniejszej wersji ma 500W a w słabszej 300W czyli 0,5kW lub 0,3kW.
    Dla porównania najsłabszy chiński skuter 50cm 4T z założonymi blokadami ma 1,6-1,8kW. Nawet motorower Ogar 25 lat temu miał dumnie na pokrywie schowka napisane „1,4kW” a ty masz w najlepszym razie 3x mniej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Pablox
    Pablox
    Użytkownik

Miałem ten sam problem. Trzeba po prostu podnieść pokrywę siedzenia, a następnie przy kontrolerze – tak jak pokazano na zdjęciu, wystarczy rozpiąć dwa białe kable. To wszystko. Bez tego ogranicznika, motorower jeździ mi nawet 47-49km/h na baterii litowej (litowo-ionowej), a 43-45km/h na baterii żelowej (kwasowo-ołowiowej).
    https://zapodaj.net/c2f5c493011d7.jpg.html
    https://zapodaj.net/8e983ec432907.jpg.html

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Pablox Pablox.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Pablox Pablox.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i zasięg z 40km spada do 15?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Pablox
    Pablox
    Użytkownik

Nie, nie zauważyłem żadnego wpływu na zasięg, choć pewnie jakiś jest minimalny. W każdym razie, po zdjęciu ogranicznika, na tej baterii żelowej jest to jakieś 35km max., a na litowej, wspomnianej wcześniej i oczywiście droższej, na którą zmieniłem już jakiś czas temu, ale zasięgu na niej nie mierzyłem dokładnie, zasięg mam trochę większy, sądzę, że o jakieś 5km. Czasem biorę jedną z tych baterii w zapasie chcąc pojechać gdzieś dalej, ale nawet wtedy trudno to dokładnie porównać, bo zasięg oczywiście zależy też od obciążenia.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Temat ‘Jak zdjąć ogranicznik prędkości w motorowerze elektrycznym Błyskawica GoElectric’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.