Jak zamaskować małe rysy?

Witam, mam pytanie, ostatnio niechcący porysowałem przedni plastik. Nie są to bardzo głębokie rysy. Największym problemem są czarne kreski na srebnym plastiku ;/ jak się tego pozbyć?

Jeszcze jedno, zauważyłem, że skuter jak postoi z ok 10 dni nieruszany to odpala pd strzała i ładnie przyspiesza itd, jak dłuzej pojeżdze to jest jakby gorzej, czemu tak jest?

Można kupić kredki koloryzujące do usuwania rys. Taka kredka kosztuje ok. 10zł.

A jaki model skutera?

Michał napisał:

Witam, mam pytanie, ostatnio niechcący porysowałem przedni plastik. Nie są to bardzo głębokie rysy. Największym problemem są czarne kreski na srebnym plastiku ;/ jak się tego pozbyć?

Jedź do pierwszego lepszego lakiernika, niech dobierze Ci kolor. W żadne kredki się nie baw bo to lipa jest i na krótką metę. Lakier w słoiczku kup nie sprayu. Potem delikatnie gąbeczką naniesiesz i śladu nie będzie :)

spróbuj pastą tempo

Są to ryski o długości ok 2 cm, wolalbym zrobić to sam. Chodzi mi żeby pozbyć się czarnych plam po tym porysowaniu ;/ Kymco Vitality ;p

Są pasty polernicze koloryzowane - lepiej zamaskują rysy.

Jeśli to rysy do gołego plastiku to tylko lakier.

Okej, a co powiecie na to moje drugie pytanie? :)

nikt nie wie? Chodzi mi o to że skuter (kymco vitality 2t) po dłuższym postoju śmiga aż miło, a jak używam go tak praktycznie codziennie to jest coraz słabiej. Co ma na to wpływ?

Podaj dokładne objawy.,.,

Co do rys to ja, tak jak ziom_sony polecam spróbować przy użyciu TEMPA lub jakiejś innej pasty + polerki ;)

no to objawy są takie, że po 10 dniach skuter odpalił ładnie z rozrusznika bez dodawania gazu, rozgrzałem go, i zacząłem jeździć... ładnie przyspieszał, ruszał z miejsca, no chodził jak marzenie ;D

Po kilku dniach efekt ten przemija i skuter już tak zrywnie nie przyspiesza i nie rusza.

Taką samą sytuację miałem np po zimowaniu