Jak wyregulować światła?

Mam pytanie, ponieważ moje światła świecą wręcz tragicznie. Wie ktoś jak je wyregulować, żeby świeciły na drogę a nie nie wiadomo gdzie?

łatwiej będzie jechać z latarka i świecić na drogę :D

Gdy odkręcisz plastiki woków lampy, pod nimi będzie taka śrubka, którą reguluje się wysokość świateł(u mnie tak jest).

dzięcięcy humor poleciał od kolegi...;/

"Ryglos" na pewno masz regulacje lustra (tego pod kloszem) za pomoca śrubki, a ja znajdziesz pod przednią owiewką. W wielu modelach jest do niej dostęp przez przednie wloty powietrza. Sprawdź najpierw tak, a jak nie, to od dołu może przy samej żarówce.

dzięcięcy humor poleciał od kolegi...;/

"Ryglos" na pewno masz regulacje lustra (tego pod kloszem) za pomoca śrubki, a ja znajdziesz pod przednią owiewką. W wielu modelach jest do niej dostęp przez przednie wloty powietrza. Sprawdź najpierw tak, a jak nie, to od dołu może przy samej żarówce.

Ok, dzięki, potem spróbuję je wyregulować.

ja ma też pytanko sprawie świateł, ale mi chodzi o mocowanie od żarówki, ma on takie trzy zaczepy, ale nobla dla tego komu uda się sztuka aby wszystkie trzy były zaczepione, od nowego ma zaczepione na jednym, ostatnio nawet przy wymianie żarówki spędziłem trochę czasu nad tym problemem ale się podałem, czy to normalne takie mocowanie, napiszcie jak jest to u was rozwiązane, u mnie jest po prostu mocowanie żarówki, z tymi zaczepami na to coś w stylu sprężyny i guma izolujaca

Ryglos, napisałem Ci w temacie OT ŚLĄSK- snop światła powinien obniżać się o ok 10% na 10 m odległości