Jak wymieniają olej w serwisie

Siemka,chciałbym sie dowiedziec czy w serwisach wymieniają olej na byle jaki czy robią to porządnie z takim olejem jaki powinien byc :p

zależy od serwisu

Wydaje mi się Wombacie, że siada Ci koncentracja, albo mnie zawodzi moja kobieca intuicja... Czuję, że wali mi tu chinskim klapkiem :-)

arasz a ty co myślisz ? ;D

Ale jeszcze trochę i dojdzie do wprawy... znaczy się jakiś tam proces edukacyjny postępuje...

Sory,ale moglibyscie mi pomóc ? :p

Moglibyśmy.
Krótkie pytanie, zwięzła odpowiedź: ODPŁATNIE :-)

co to znaczy odpłatnie ? :p

Że od twojej płacy zależy, czy ci wymienią, czy nie, jak i na co.

Ale bede wiedzial na co wymienili czy wszystko pokryjomu ?

miły nierozgarnięty chłopaku. to zależy.
od miejsca, polityki i procedur w danym serwisie. U pana Kazia jest tak a u pana Edka jest inaczej. Panimajesz?
Jeden serwis wleje co trzeba wysokogatunkowo a inny wleje tani olej z beczki kasując cie za wysokogatunkowy w 1L opakowaniach.
Niektórzy wręcz przelewają w 1L pojemniki i rżną głupa po całości. Jedni wpuszczają klienta na teren serwisu inni nie.

Jednym słowem kłania się pan Adam Słodowy - *Zrób to Sam*. Chyba nie powiesz nam, że nie potrafisz odkręcić jednej nakrętki, poczekać aż wszystko zleci, zakręcić ją, odkręcić korek wlewu i wlać 600ml oleju? >:-( .
Umiesz liczyć? >>>>>>>>>>>>>>>>>> Licz na siebie.

nie bardzo wolno samemu bo nie ma gdzie tego wywalić.

Może zużyty olej oddać na stacji benzynowej [tylko na tej na której kupisz nowy i też nie każda stacja dokonuje tej operacji zapytaj przed zakupem]

Zlać do jakiegoś pojemnika (fajne są ucięte butelki PET po wodzie 5L), zlać potem do małej butelki plastikowej, zakręcić korkiem i oddać w dowolnym miejscu gdzie wymieniają oleje samochodowe. A jak nie będą chcieli przyjąć, to wieczorem postawić pod bramą i rano sami to zabiorą. Sprawdzone :-) .
Byle nie w ziemię!

Hah, a ja pamietam jak 3 miesiace temu zmieniałem olej w kosiarce... połowa na ziemi połowa w słoiku, jeszcze widać plamę.