Jak wyłączyć światła skuter Kymco People S

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jak wyłączyć światła skuter Kymco People S

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Druid Druid 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #194570 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe rafcisz
  rafcisz
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam.
  Nie dawno kupiłem skutera Kymco. I nie mam pojęcia gdzie się wyłącza światła. Obecnie jeżdżę na włączonych. Kiedy tylko włącze zapłon już się świecą. Jest przełącznik do krótkich i długich, jest klakson i kierunkowskazy, ale do włączania i wyłączania świateł nie znalazłem.
  Za pomoc będę wdzięczny.

  #194575 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Druid
  Druid
  Użytkownik
  • Postów: 2 876

  Pewnie wiele Ci nie pomogę, bo nie znam tego modelu, ale w niektórych skuterach nie ma włącznika świateł. Światła zapala się stacyjką przy uruchamianiu silnika i tak samo wyłącza. Jest tylko wtedy przełącznik uruchamiający długie światła… Może właśnie tak jest u Ciebie?

  —————————————————
  Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Jak wyłączyć światła skuter Kymco People S
Informacje o Tobie: