Jak wydrukować zegary???

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #268547 Reply
    Anonim
    Gość

Mam pytanko jak wydrukowałzegary do aprili sr
    dokładnie te http://img344.imageshack.us/my.php?image=apriliasrracing5000bikepics375.jpg
    bo jak drukuje to za duże wychodzi
    proszę o szybką i sensown? odpowiedz

#268548 Reply
    Anonim
    Gość

W PhotoShopie do druku możesz podać wymiary ;]

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#268549 Reply
    Anonim
    Gość

kiedy ja nie wiem jakie mam wymiary w aprilia jak ktoś iw niech napisze moja aprilia sr50 replica z 98r.

#268550 Reply
    Anonim
    Gość

Spr?buj wydrukowałtaki jak to(nic nie zmniejszając) może będzie pasował;] A jak najlepiej na papierze fotograficznym, bo jest sztywny.

#268551 Reply
    Anonim
    Gość

Najlepiej to na naklejce i nakleic!

#268552 Reply
    Anonim
    Gość

Red_Dragon, za duże jak nic nie zmniejszam!!! ❗ ❗ ❗

#268553 Reply
    Anonim
    Gość

no to zobacz ile jest za duże (w milimetrach), w programie przestaw na milimetry (zamiast pikseli, czy co tam aktualnie masz) i zmniejsz o tyle właśnie (z pionu i poziomu).
    Najpierw drukuj sobie na kartce, tak do przymiarki, a jak już będzie pasować, to dopiero na docelowym materiale.

Myślę, że pomogłem :mrgreen:

#268554 Reply
    Anonim
    Gość

jacob555, w jakim programie ❓ ❓

#268555 Reply
    Anonim
    Gość

no jaki masz…
    Ja robie zawsze w Corelu, ale może był photoshop, jak i inne odpowiedniki (żeby tylko można było skalował :mrgreen: )

napisz jaki masz programik, to podpowiemy, czy się nadaje 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Jak wydrukować zegary???
Twoje informacje:

Back to top button