Jak wyczyscic tłumik

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam. Mam pytanie odnosnie czystoci, a mianowicie po załozeniu nowego tłoka (jakieś 5000km temu) zeby znowu nie zmieniac oleju nie załowałem z tegóż powodu tłumik jest cały w spalonym oleju i takie tam rózne i moje pytanie brzmi „Czy wiecie jak go wyczyścić od środkaż???? jakimi narzedziami lub płynami

Anonim
    Gość

większość ludzi czyści wydech kretem 🙂 wlewa go i zatyka na jakiś czas wylewa i czysty 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

jeszcze jakieś pomysły?????

Anonim
    Gość

przeczyść go wodą pod ciśnieniem :mrgreen:

Anonim
    Gość

Albo rozkrój kątówką i wyczyść szczotką drucianą 😀

Anonim
    Gość

a potem zespawaj 🙂 i będzie gites

Anonim
    Gość

moze jakieś wzorki jeszcze wyciąć, nasrac na to powbijac wykałaczki w gó**o i powiedziec ze jeżyk jezdzi ze mną tak ?????? mi chodzi o srodki które tam mogę włozyc lub wlac a nie kroić tłumik

Anonim
    Gość

kreta zalej albo benzy ale w tym przypadku podpal i daj znac ze szpiala czy pomogło ale raczej w tym przypadku powinno

Anonim
    Gość

wez wlej trochę benzyny .. z jednej strony wloz jakis wezyk .. i podpal to .. ale uwazaj , zeby ci wasa nie spalilo hehe :mrgreen: :mrgreen: i jak juz będzie się palilo , to lekko dmuchaj w wezyk .. ja tak zrobilem i tłumik noweczka 😛 Pzdr 😀

Sprzedam Suzuki Marauder 125 , Piaggio Zip 50 , Suzuki Ap 50 i Zestaw Stage 6 tj. Cylinder , Glowiczka , Tlok , Sworzen , Wal .. 70 ccm Do Silnikow Piaggio/Gilera :564:

Anonim
    Gość

LuQ napisał:

kreta zalej albo benzy ale w tym przypadku podpal i daj znac ze szpiala czy pomogło ale raczej w tym przypadku powinno

Dzieki za troske o mnie i widzę szpital juz przewidziałes ale chyba wezme kreta i ładnie wszystko w srodku pójdzie a jak nie to benzyna w ruch i bum

Anonim
    Gość

Kret albo rozcinanie (nie polecam) lub wlej sam rozpuszczalnik i potrząś (serioo) lub szampon od sadzy kup

Anonim
    Gość

Nie wiem jak wy ale ja swój tłumik czyściłem w ten sposób, że rozgrzałem go palnikiem i potem delikatnie klepałem po nim młotkiem gumowym, i trochę syfu wypadło.

Anonim
    Gość

popieram kretem to zrob a potem bezynka jesszcze i podpal wtedy wyczyscisz dokladnie

Anonim
    Gość

ej ile taki kret moze kosztować ????? (nie chce mi się jechać do sklepu)
    Ja dzisiaj próbowałem tak ze wlałem trochę cilit bang zalałem 2l wrzątku i trochę szamponu do smaru mi zostało to doałem postało 1h i wylałęm czysciutką wode heh pozniej nalałem benzyny i podpaliłem i tez dupa dalej sadzy pełno tylko tłumik się okopcił

Anonim
    Gość

sebo747, źle robiłeś z tym cilitem, to się nie nadaje. Kret koło 10zł 😛

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button