Jak wyczyscic tłumik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak wyczyscic tłumik

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Mam pytanie odnosnie czystoci, a mianowicie po załozeniu nowego tłoka (jakieś 5000km temu) zeby znowu nie zmieniac oleju nie załowałem z tegóż powodu tłumik jest cały w spalonym oleju i takie tam rózne i moje pytanie brzmi „Czy wiecie jak go wyczyścić od środkaż???? jakimi narzedziami lub płynami

Anonimowy

większość ludzi czyści wydech kretem 🙂 wlewa go i zatyka na jakiś czas wylewa i czysty 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

jeszcze jakieś pomysły?????

Anonimowy

przeczyść go wodą pod ciśnieniem :mrgreen:

Anonimowy

Albo rozkrój kątówką i wyczyść szczotką drucianą 😀

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

a potem zespawaj 🙂 i będzie gites

Anonimowy

moze jakieś wzorki jeszcze wyciąć, nasrac na to powbijac wykałaczki w gó**o i powiedziec ze jeżyk jezdzi ze mną tak ?????? mi chodzi o srodki które tam mogę włozyc lub wlac a nie kroić tłumik

Anonimowy

kreta zalej albo benzy ale w tym przypadku podpal i daj znac ze szpiala czy pomogło ale raczej w tym przypadku powinno

Anonimowy

wez wlej trochę benzyny .. z jednej strony wloz jakis wezyk .. i podpal to .. ale uwazaj , zeby ci wasa nie spalilo hehe :mrgreen: :mrgreen: i jak juz będzie się palilo , to lekko dmuchaj w wezyk .. ja tak zrobilem i tłumik noweczka 😛 Pzdr 😀

Sprzedam Suzuki Marauder 125 , Piaggio Zip 50 , Suzuki Ap 50 i Zestaw Stage 6 tj. Cylinder , Glowiczka , Tlok , Sworzen , Wal .. 70 ccm Do Silnikow Piaggio/Gilera :564:

Anonimowy

LuQ napisał:

kreta zalej albo benzy ale w tym przypadku podpal i daj znac ze szpiala czy pomogło ale raczej w tym przypadku powinno

Dzieki za troske o mnie i widzę szpital juz przewidziałes ale chyba wezme kreta i ładnie wszystko w srodku pójdzie a jak nie to benzyna w ruch i bum

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie