Jak usunąć konto ?

na skuterowo ?

podpinam sie, jak to zrobic?

Najlepiej się... nie logować tutaj więcej i już. I znajomych pousuwać z profilu, żeby ci na PW zwyczajowo hemoroida nie zawracali.
>
Ludzie wszystko szybko zapomną i masz z tym święty spokój, albo będą pamiętać, aż po grób, a potem i tak zapomną. Oni o tobie, albo ty o nich. Kto pierwszy, ten zawsze jest lepszy. ;]

Tylko, że ja chcę usunąć konto a nie NIE LOGOWAC. Regulamin mowi, że:

'Nieprzestrzeganie zasad regulaminu przez Korzystającego stanowi podstawę do usunięcia jego profilu (konta) z zasobów Skuterowo.com oraz zablokowania oferowanych usług i funkcji. '

Nie ma jednak nic na temat jak usunac konto dobrowolnie, dlaczego uzytkownicy nie maja takiej mozliwosci, przeciez to niezgodne z prawem.

Wszystko jest zgodne z prawem. Ustawodawca narzuca/nadaje ci prawo do usunięcia konta natomiast nigdzie nie jest napisane że masz mieć jakieś narzędzie w którym zrobisz to samodzielnie - jedyne co ci cię ustawowo należy to prawo do decydowania o tym.
Więc jak usunąć?
Podejmujesz decyzje, kontaktujesz się z administratorem i informujesz go że chcesz usunąć konto. Na forum, przez email.. itd.
Możesz też wejść w dane profilu i usunąć wszystkie dane wskazujące na ciebie. Pozostaje tylko nick - a to nie należy do danych osobowych.

A nick można zmienić na ^anonimowy^, wystarczy napisać ^DOBRE SŁOWO^ adminowi :-)

:D ustawa nie precyzuje w jakiej formie pozawerbalnej ma być wyrażona swoja wola "niebycia" na forum.
Np taki Laczek taką wole wyraża samym faktem że istnieje. A ktoś inny musi napisać że nie chce już konta. To jest bardzo różnie.

Zawsze możesz nas tu wszystkich zbluzgać,zwyzywać łącznie z adminem i modem a konto poleci w 5min. bezpowrotnie.

Gorzej jakbym zbluzgał i by nadal mnie nie wyrzucili ;d Bardziej cywilizowany sposob to napisac do administratora, moge miec ostatnia wole proszac o jakies namiary?

zakładka Kontakt na stronie?

Ale jak chcesz to mogę ci konto usunąć. Kasować?

Jak mozesz to kasuj nie zwlekaj

Anoni-mus napisał: Tylko, że ja chcę usunąć konto a nie NIE LOGOWAĆ.

>
Oto jeszcze wczoraj był tutaj pan... Jan Ko, a teraz już wcale nie ma tu go. Zatem... LwG dla ciebie. ;P