Jak ustawić gaźnik 4 t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak ustawić gaźnik 4 t

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #261659 Odpowiedź

Anonimowy

Jak ustawić gaźnik 4 t albo w Romecie 777

żeby była mieszanka 1:15 Powietrza z paliwem czy 1 kg paliwa a 16 kg powietrza albo jakie ustawienia są najlepsze np na sportowe ustawienia

#261660 Odpowiedź

Anonimowy

mieszanke musisz ustawić tak aby skut dobrze wchodził na obroty a żeby świeca miała kolor brązowy nie kieruj się niczym innym bo przy źle wyregulowanym gaźniku możesz przytrzeć cylinder (np tak jak ja zrobiłem) i mam nadzieje że pomogłem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #261661 Odpowiedź

Anonimowy

ale na śrubach które się ustawia ile mam obrócić i prosił bym instrukcję albo na obrazku jak to ustawić

#261662 Odpowiedź

Anonimowy
    #261663 Odpowiedź

Anonimowy

Ale ja chce dokładny opis PROSZÊ Obrócić na tej śrubce proszę o odpowiedź tylko na ustawienia sportowe

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #261664 Odpowiedź

Anonimowy

ta śrubka co pokazałeś to jest od mieszanki powietrza

to zrób tak rozgrzej silnik wyreguluj obroty tak aby silnik nie gasł ale żeby na nóżkach kolo się nie kręciło a potem dokręć śrubkę od powietrza na maxa i regulując odkręcaj zawsze o 0.5 obrotu i za każdym razem jak odkręcisz o 0.5 obrotu zobacz jak wchodzi na obroty czy nie ma muła i jak z nich schodzi i czy nie gaśnie jak się muli albo gaśnie to odkręć jeszcze o 0.5 obrotu i sprawdź? i tak rób aż będzie git i powinno być dobrze

#261665 Odpowiedź

Anonimowy

Wiem o tym tylko jak ustawić

#261666 Odpowiedź

Anonimowy

tam wyżej ci już napisałem

#261667 Odpowiedź

Anonimowy

Ja pierdo**e co za koleś!!! 👿 Nie da się powiedzieć ile masz obrotów zrobić śrubki, żeby miał „sportowe ustawienia” 😆

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: Jak ustawić gaźnik 4 t
Informacje o Tobie: