Jak to się nazywa?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

http://img144.imageshack.us/img144/60/dgfi.jpg to jest coś od świateł, ale szukając „przekaźnik” nie ma na allegro a potrzebuje tego bo świateł nie mam…

Anonim
    Gość

Chyba chodzi Ci o przerywacz

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Przerywacz to od kierunków ;P Jak od swiateł to regulator napięcia

Anonim
    Gość

Chodzi o to ze regulator wymieniłem i wszystko działa prócz świateł (stop mam, kierunki zegary i starter) tylko właśnie pozycyjnych i dlugich nie ma.. przerywacz kierunków to chyba co innego, przynajmniej było to w f12 a w factorce nie wiem co to jest.. Wino mowi ze to jest od świateł (od niego mam tą fote)

Anonim
    Gość

Najlepiej wyjm i zanieś do sklepu to ci powiedzą…A jesteś pewny że to tego winaż??
    Sprawdzałeś żarówkiż kable?

Anonim
    Gość

Może to banał, ale sprawdźiłeś żarówki i wszystkie kable od świateł?

Anonim
    Gość

Jedna żarówka jest spalona, druga działa, tył też działa bo teraz mam to na krótko podłączone do akumulatora żeby jakoś jeździć..

Anonim
    Gość

wg mnie jak działa Ci stop i kierunki to nie możliwe ze spaliło się coś z tych przetwornic/transformatorow/regulatorów.. Sprawdz czy kabelki się nie odłączyły przy przełączniku od świateł (wyłącz/włącz) Albo czy ten kabel nie jest gdzieś przerwany.

Albo jest to wina zapłonu tylko nei wiem czy jak by zapłon się posypał to działały by jakiekolwiek światła i rozrusznik.. wiec to tez odpada

Anonim
    Gość

To jak w końcu? Elektryk kazał mi wymienić regulator bo był zwalony, więc wymieniłem. W zegarach też było coś spalone więc mi naprawił inny koleś i działają. Stop też mi działa, kierunki też.
    Z tego co wiem jest taki jakby przekaźnik od świateł (przerywacz kierunków to co innego). I to jest chyba to. Jednak jeśli ktoś z was wie dlaczego nie mam tych świateł to byłbym wdzięczny za odpowiedź;)

Anonim
    Gość

To jest prawdopodobnie przekaźnik. Wiesz co to jest przekaźnik i do czego się go stosuje? Poszukaj na allegro apki na części.

Anonim
    Gość

Wiem już wiem..
    Szukałem ogólnie tzn samego przekaźnika ale nie ma więc poszukam gdzie są całe skutery na części. a może być od od byle jakiego skutera oby z silnikiem P/G?

Anonim
    Gość

Nie musi być w ogóle od skutera, powinno być na nim narysowane z czego ons ię składa i trzeba kupić taki sam. Być może że jest tam sam elektromagnes.

Anonim
    Gość

Jedz z tym do normalnego sklepu z częściami i Ci to dadzą. WIem bo sam to też wymieniałem 😉

P.S moja fota 😀

Anonim
    Gość

okk pojade w poniedziałek bo jutro jade na zawody. Dzięki za pomoc, Ty Wino masz pomógł;]

Anonim
    Gość

Wino, nie mogę tego znaleźć;/ znalazłem tylko to:

http://img36.imageshack.us/gal.php?g=sl270003.jpg

to jest coś z tego? więcej kostek znaleźć nie mogę…;/

Anonim
    Gość

Nie wiem. MOżliwee 🙂

Anonim
    Gość

łe… kurde ale któro z tych? napisze na forum srki;p

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button