Jak to się nazywa?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak to się nazywa?

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #242094 Odpowiedź

Anonimowy

http://img144.imageshack.us/img144/60/dgfi.jpg to jest coś od świateł, ale szukając „przekaźnik” nie ma na allegro a potrzebuje tego bo świateł nie mam…

#242095 Odpowiedź

Anonimowy

Chyba chodzi Ci o przerywacz

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #242096 Odpowiedź

Anonimowy

Przerywacz to od kierunków ;P Jak od swiateł to regulator napięcia

#242097 Odpowiedź

Anonimowy

Chodzi o to ze regulator wymieniłem i wszystko działa prócz świateł (stop mam, kierunki zegary i starter) tylko właśnie pozycyjnych i dlugich nie ma.. przerywacz kierunków to chyba co innego, przynajmniej było to w f12 a w factorce nie wiem co to jest.. Wino mowi ze to jest od świateł (od niego mam tą fote)

#242098 Odpowiedź

Anonimowy

Najlepiej wyjm i zanieś do sklepu to ci powiedzą…A jesteś pewny że to tego winaż??
    Sprawdzałeś żarówkiż kable?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #242099 Odpowiedź

Anonimowy

Może to banał, ale sprawdźiłeś żarówki i wszystkie kable od świateł?

#242100 Odpowiedź

Anonimowy

Jedna żarówka jest spalona, druga działa, tył też działa bo teraz mam to na krótko podłączone do akumulatora żeby jakoś jeździć..

#242101 Odpowiedź

Anonimowy

wg mnie jak działa Ci stop i kierunki to nie możliwe ze spaliło się coś z tych przetwornic/transformatorow/regulatorów.. Sprawdz czy kabelki się nie odłączyły przy przełączniku od świateł (wyłącz/włącz) Albo czy ten kabel nie jest gdzieś przerwany.

Albo jest to wina zapłonu tylko nei wiem czy jak by zapłon się posypał to działały by jakiekolwiek światła i rozrusznik.. wiec to tez odpada

#242102 Odpowiedź

Anonimowy

To jak w końcu? Elektryk kazał mi wymienić regulator bo był zwalony, więc wymieniłem. W zegarach też było coś spalone więc mi naprawił inny koleś i działają. Stop też mi działa, kierunki też.
    Z tego co wiem jest taki jakby przekaźnik od świateł (przerywacz kierunków to co innego). I to jest chyba to. Jednak jeśli ktoś z was wie dlaczego nie mam tych świateł to byłbym wdzięczny za odpowiedź;)

#242103 Odpowiedź

Anonimowy

To jest prawdopodobnie przekaźnik. Wiesz co to jest przekaźnik i do czego się go stosuje? Poszukaj na allegro apki na części.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Jak to się nazywa?
Informacje o Tobie: