Jak to jest z przeglądam?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jak to jest z przeglądam?

Tagi: 

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe clsamg63 clsamg63 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #24905 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe tomi127
    tomi127
    Użytkownik

Witam, ostatnio opuściłem się w tematyce skuterów i nie mogę znaleźć informacji jak sprawa wygląda z przeglądem?

Aktualnie mam wbite w dowodzie „bezterminowo” jednak podobno coś się zmieniło, jak wygląda aktualnie sprawa? Czy muszę robić przegląd? Jeżeli tak to gdzie, jakie są koszta i na ile jest taki przegląd? 🙂

Z góry dziękuję za pomoc.

#24906 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Przegląd na skuter-motorower, ważny 2 lata
    na skuter-motocykl (poj.powyrzej 50ccm), co roku

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #24907 Odpowiedź

ragaz
    Użytkownik

nowy skuter… opiszę tu mój:
    pierwsze badanie techniczne to jest dzien zakupu następne to 2013 rok a więc 3 lata ,ale to w wypadku nowego skutera

#24910 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

zgadza się, tak samo jak w przypadku nowego auta, czy motocykla, zawsze było na 3 lata, potem 2 i co rok. Motorowery co 2 lata

#24911 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Co do ceny, w połowie listopadu ub.roku, robiłem przegląd skutera o pojemności 150ccm i zapłaciłem 55zł, sądzę że za motorower wyjdzie taniej.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #27073 Odpowiedź
    tomi127
    Użytkownik

Trochę zapomniałem o tym temacie, dzięki za odpowiedzi. Jutro się wybieram do stacji, jednak dzisiaj zobaczyłem newsa o przeglądzie i nie wiem czy dobrze zrozumiałem: Jak mam wbite BEZTERMINOWO to muszę wyrabiać nowy dowód przed wizytą na stacji kontroli pojazdów? 😯

#27075 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Przed wizytą na stacji, nie musisz wyrabiać nowego dowodu, diagnosta wypisze Ci potwierdzenie przeprowadzenia badania technicznego na kartce, z tym dokumentem w referacie komunikacji, wystawią Ci nowy dowód,(oczywiście dowód nie jest darmowy).

#27082 Odpowiedź
    tomi127
    Użytkownik

Przecież to jakaś paranoja 😯 Taki problem obok wstawić nową pieczątkę? W tym państwie na każdym kroku muszą zdzierać characz…

#27085 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Raf
    Raf
    Użytkownik

Pietro napisał:

Co do ceny, w połowie listopadu ub.roku, robiłem przegląd skutera o pojemności 150ccm i zapłaciłem 55zł, sądzę że za motorower wyjdzie taniej.

Podobnie wychodzi za 1szym razem (51 zł), następny 50 zł co 2 lata.

#27105 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

tomi127 napisał:

Przecież to jakaś paranoja 😯 Taki problem obok wstawić nową pieczątkę? W tym państwie na każdym kroku muszą zdzierać characz…

Może wstawiają? Miałem na myśli dowód starego typu, motorowerowy, składany na połowę…taki mam w Simsonie którym już nie jeżdżę i gdybym chciał zrobić przegląd, musiałbym potem zmienić dowód, bo w starym nie ma miejsca na wpisy z przeglądów.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Jak to jest z przeglądam?
Informacje o Tobie: