Jak szaleć to szaleć na maxa :D (tuning)

Witajcie ;)
Tym razem chciałbym się dowiedzieć jaki wariator polecacie :)
Mój skuter to zwykły chińczol wm moto digita 51
mam do wydania około 150 zł wraz z modułem zapłonowym ;)
Pozdrawiam i luczę na propozycje ;)

Chłopie daj sobie siana.Wydaj te pieniądze na jakies potrzebne rzeczy,na benzynę,idz do kina z dziewczyną itp.Guzik Ci da jakiś inny Chiński wariator.Jesli już musisz wydac te pieniądzie to zrób aby to miało jakiś sens - podaję Ci link gdzie możesz z sensem wydac pieniądze,lepsze to od wyrzucenia pieniedzy w błoto.
http://www.siepomaga.pl/

to jedynie wymienić tylko rolki ??:) i moduł ?

mateuszxd406 napisał:

to jedynie wymienić tylko rolki ??:) i moduł ?

Podaj mi chociaż jeden sensowny powód dlaczego chcesz wymienic rolki ?.

bo ma strasznego muła na początku jak spalił mi sie stary moduł ;/

Fabryczne rolki sa optymalnie zestrojone z seryjnym napędem więc nic nie kombinuj.Założysz cięższe będziesz miał problemy typu z początku przyspiesza dobrze a potem zaczyna się muł.Założysz zbyt lekkie silnik będzie wył a prędkość spadnie.Wymiana rolek ma sens gdy wymienia się cylinder o większej pojemności.Pociąga to za sobą konieczność wymiany innych elementów.Może po prostu zużyły się rolki i dlatego sa jakieś problemy,sprawdż rolki a jak sa zużyte to wymień na nowe o takiej samej gramaturze.Nie słuchaj pryszczatych mechaników co wszystko wiedzą,bo tak naprawdę guzik wiedzą.Moduł nie ma nic wspólnego że skuter ma muła.

Jak już musisz tuningować, to na początek wymień cyliner na 72 ccm (80-tka). Wystarczy zwykły chiński za kilkadziesiąt złotych. Nie musi być markowy. Przy zwykłej 50-tce takie zabiegi to strata pieniędzy i czasu o nerwach już nie mówię :)
Jak zrobisz cylinder dopiero kombinuj z resztą.

Silniki mnie wytrzymuja po tuningu i jeszcze chinski tuningowac to juz wogule hahahaha

Kup sobie orginalny skuter a nie jakies gówno.Napisałes że piaggio nrg power to gówno a tak na prawde to jest produkowany we Włoszech a twój chinski skuter sama nazwa mówi w Chinach wiec zastanów sie co piszesz bo piaggio to nie gówno tylko ten złom co ty masz to może i tak !!!!!!!!!!

Kup sobie orginalny skuter a nie jakies gówno.Napisałes że piaggio nrg power to gówno a tak na prawde to jest produkowany we Włoszech a twój chinski skuter sama nazwa mówi w Chinach wiec zastanów sie co piszesz bo piaggio to nie gówno tylko ten złom co ty masz to może i tak !!!!!!!!!!!