Jak sprzedać skuter Romet c1 trial city

Co zrobić żeby sprzedać ten skuter: http://tablica.pl/oferta/skuter-motorower-romet-c1-trial-city-nie-cross-honda-yamaha-suzuki-CID5-ID2rCnw.html#8ee9533b58;r:;s:

I czy 2100 zł to nie za dużo?

Dodaj ogłoszenie na OtoMoto albo allegro i jak nie będzie odzewu to opuść trochę cenę.

Najbardziej nurtuje mnie pytanie czy ten skuter jest wart 2100 zł? Prosiłbym o opinię osób, które już sprzedały/nabyły podobny motorower.

Rok produkcji 2009 - a gwarancja do grudnia 2013r... Od kiedy producent udziela gwarancji na 4 lata? Coś mi tu nie gra...

mógł dokupić 2 lata gwarancji . Jest taka możliwość. I wtedy wyjdzie te 4 lata gwarancji.

Zapomniałem dodać, że skuter przesiedział 2 lata w salonie a gwarancja rozpoczyna się od momentu kupna. Zakupiłem go w grudniu 2011 roku więc trwa ona do grudnia 2013. I tutaj nasuwa się pytanie: czy warto edytować ogłoszenie i wspomnieć o tym, żeby uniknąć takich wątpliwości jakie miał benekpe? :D

No to napisz że kupiłeś go w 2011 roku . I po problemie. :)

Rocznik 2011 jako nowy kosztuje 2900 zł mniej więcej, także swojego za 2100 na pewno nie sprzedasz.

A więc jaką cenę proponujecie? Myślicie że za 1900 pójdzie? Czekam na wasze opinie :)

To zależy, to jest już 4 letni skuter, ma dodatek chińczyk, z drugiej strony mało używany. Ja bym wystawił za 1800 zł, bo i tak trochę zejdziesz z ceny przy sprzedaży. Myślę, że realnie sprzedasz za 1600-1700 zł.

Skoro jak mówisz przesiedział w salonie 2 lata i nikt go nie kupił dopiero Ty uważam osobiście nie jest wart kwoty której chcesz . Zszedł bym trochę z ceny .