Jak sprawdzic zawartosc wody w paliwie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak sprawdzic zawartosc wody w paliwie?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #225538 Odpowiedź

Anonimowy

siemano. mam problem ze skuterem i zastanawiam się jak sprawdźic, czy w paliwie znajduje się wodaż 😀

Wypompowac trochę paliwa z baku i go podpalic? 😛

#225539 Odpowiedź

Anonimowy

A co, nie pali Jeżeli np woda by z chłodzenia była to zobacz na świecy ;] a w baku to po prostu weź wężyk i wypuść trochę do jakiegoś pudełka i będzie widać ;p

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #225540 Odpowiedź

Anonimowy

Tuningowiec, ma racje 😛
    spuść do jakiejś butelki lub czegoś przeźroczystego ale SUCHEGO trochę paliwa z baku poczekaj chwile i woda od paliwa powinna się oddzielić i będzie widać ;p

#225541 Odpowiedź

Anonimowy

A no to dobrze, tak myslalem ze paliwo ma inna gestosc od wody;p dzieki za info zaraz obczaje co i jak

#225542 Odpowiedź

Anonimowy

nie jestem pewien czy woda utrzymuje się na powierzchni czy na samym dnie .. ale zawsze warto spuścić wszystko z baku

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #225543 Odpowiedź

Anonimowy

Woda na dnie, bo jest cięższa.

#225544 Odpowiedź

Anonimowy

No właśnie chyba tak zrobie i kupie nowa wahe bo cos mi się wydaje ze ta jest do dupy i dlatego mi nie pali..

#225545 Odpowiedź

Anonimowy

przeplucz zbiornik paliwa (paliwem) i będzie ok 🙂

#225546 Odpowiedź

Anonimowy

Ok.
    A tak zeby nie robic śmietnika to jaka kupić swiece do mojej apki? silnik p/g oczywiscie.

#225547 Odpowiedź

Anonimowy

ngk br8 chyba hs zalezy czy krotki czy dlugi gwint 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
Odpowiedz do: Jak sprawdzic zawartosc wody w paliwie?
Informacje o Tobie: