Jak sprawdzić czy paliwo dobrze dochodzi do gaźnika?

jak sprawdzic czy paliwo dobrze dochodzi do gaznika?? bo jak wyciagne wezyk ktory idzie do gaznika z paliwem to paliwo sie niewylewa stoi jagby w miejscu i ile bym ujechal na gazniku pelnym paliwa?? bo mam problem z skuterem bo po 15 min gasnie i moze cos mam ze paliwo slabo dochodzi

Jaki skuter dokładnie, 2t czy 4t?

4t

Czyli kranik podciśnieniowy jest sprawny, tak myślę. Opisz dokładnie problem, to jest szansa, że ktoś pomoże.

problem jest taki ze po 15 min jazdy skuter gasnie trzeba poczekac z 5 min i ujedzie z 200 metrow i znow gasnie jak sie poczeka dluzej to dalej ujedzie

Ale opisz dokładnie jak to się dzieje, jedziesz i nagle zwalnia i gaśnie? Opisz wszystko od podstaw, jak świeca, czy gaźnik czyszczony, jak filtr paliwa, jaki skuter ma przebieg i wszystko co wiesz i zaobserwowałeś. Każda wskazówka i obserwacja jest istotna, napisz od początku dokładnie, bo w Twoim przypadku to trzeba szklanej kuli, albo wróżenia z fusów;)
Analogia... noga mnie boli i nie mogę chodzić, pomożesz mi?

Weź pompką przedmuchaj pąpke paliwa ( kranik podciśnieniowy ) i wymień filt paliwa. na większy. Tylko dobrą stroną go wsadź. na nowym filterku będzie taka strzałka to ona ma iść w dół jak byś nie wiedział :D Też tak miałem.

jak to sie dzieje normalnie zapalam i za kazdym razem jade kolo 15 min i zaczyna sie dusic i gasnie , swieca jest dobra czysta nowa posiadam inny gaznik na ktorym jest to samo filtr mam nowy skuter ma kolo 3 lat byl w naprawie pare dni temu a ja wkurzony bylem na faceta ktory mi go naprawial i niestety troche po nim pojechalem zato ze nienaprawil teraz to juz nawet nieodbiera

A nie przypadkiem zaworek iglicowy sie przestawił ? bo troszke pokombinowałem i pomogło a to samo miałem jak kolega wyżej I + do tego przeczyściłem gaźnik ;]

sebekw11 napisał:

A nie przypadkiem zaworek iglicowy sie przestawił ? bo troszke pokombinowałem i pomogło a to samo miałem jak kolega wyżej I + do tego przeczyściłem gaźnik ;]

A ty kurna archeolog?