jak skuter polecacie do 700 zl

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #64428 Reply
    Garrus
    Użytkownik
    • 8

morze byc uzywany ale w czestochowie i okolicach

#64430 Reply
    Aron
    Użytkownik
    • 2

za taką kwotę to kup obojętnie jaki – aby sprawny i jeździł jako tako…

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#64435 Reply
    dodge
    Użytkownik
    • 52

Kolego, napisałeś może być używany.
    Nie chcę Cię uświadamiać, ale za 700zł nie dostaniesz nawet chinola z marketu nowego.
    Zgadzam się z przedmówcą, kup taki, żeby jako tako jeździł.

#64440 Reply
    Majker
    Użytkownik
    • 1

Kiedyś w Tesco były chinole w stylu retro za 900 zł. 😀

#64442 Reply
    dodge
    Użytkownik
    • 52

Ale to wciąż nie za 700 😀

#64446 Reply
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58

http://otomoto.pl/suzuki-a-suzuki-hi-unikat-M3235310.html – Stary skuter z województwa śląskieg, bez dokumentów, ale za taką cenę trudno znaleźćcośz dokumentami :).

http://moto.allegro.pl/skuter-keeway-ry8-okazja-i2425428095.html – Młodszy skuterek, ale coś puka, coś sie nie otwiera, innymi słowy porażka, a w dodatku bez dokumentów. No ale przynajmniej tani.

http://otomoto.pl/derbi-predator-superbike-markowe-skutery-M3103644.html – chyba najlepszy z tych które znalazłem, ale to chyba z braku odpowiedniego opisu. Tradycyjnie, brak dokumentacji.

http://moto.allegro.pl/romet-ogar-200-jedyny-taki-na-allegro-simson-jawa-i2410408134.html – Jeśli niekoniecznie musi to byc skuter – proszę. Ogar 200. Zapewne również bez dokumentacji, no ale za 500 zł… Sporo było wymieniane. A to wszystko za 500 zł… imponujące.

Tak więc tyle znalazłem na allegro za max 700 zł. W częstochowie o praktycznie nic nie było wystawione, tak więc wszystko w obrębie woj. śląskiego.

#64452 Reply
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14

Wiem jak to jest jak cos sie chce miec a budzet jest dosc ograniczony ale powiem szczerze, ze albo czekaj na jakas okazje albo dozbieraj i kup uzywke ale za te chociaz 1000 – 1100 zl bo to, ze wyrwiesz cos za 700 to ok ale pozniej wlozysz drugie tyle w to zeby to cudo jezdzilo.

#64461 Reply
    belebele
    Użytkownik
    • 19

Poszukaj Jakiegoś simsona sr (albo jeśli nie musi być skuterem, to zwykłego simsona) do poprawek. W tej cenie raczej nie bierz chińczyków, bo będzie to katowane padło 😉

#64463 Reply
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58

Ja kupiłem kiedyś simsona S51 za 1300 zł. Dziś żałuję, ze niewydałem jeszcze 1000 zł, bo stoi 3 miesiąc u mechanika i czeka na części. Debilom spod Warszawy zachcało się coś spawać w silniku, a jak nie zdało egzaminu to sprzedali :). No coż… Cały silnik do wmiany. Przynajmniej zamiast 3 to bedą 4 biegi.

Nie polecam kupywania simsonów po tak niskich cenach. Jak chce się taki sprzęt to za co najmniej 2000 i od kogoś sprawdzonego i wiarygodnego.

#64466 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

TheMiqlaq napisał:

Ja kupiłem kiedyś simsona S51 za 1300 zł. Dziś żałuję, ze niewydałem jeszcze 1000 zł, bo stoi 3 miesiąc u mechanika i czeka na części. Debilom spod Warszawy zachcało się coś spawać w silniku, a jak nie zdało egzaminu to sprzedali :). No coż… Cały silnik do wmiany. Przynajmniej zamiast 3 to bedą 4 biegi.
    Nie polecam kupywania simsonów po tak niskich cenach. Jak chce się taki sprzęt to za co najmniej 2000 i od kogoś sprawdzonego i wiarygodnego.

Ja w ogóle nie polecam Simsonów. Kupiłeś złom za 1300zł więc miałbyś nowego Torosa z marketu. gdybyś kupił Sima za 2000, strata byłaby jeszcze większa, bo Simsony to szajs. Lepsze są Jawki.

#64467 Reply
    enter1978
    Użytkownik
    • 19

Simsony sa drogie, lepiej już chińczyka. Ja jak kupowałem simsona sr50 szukałem taniego i do jazdy, znalazłem jak mi się wydawało najlepszą propozycję za w miarę przystępną cenę, czyli 1600zł z wysyłką, wysyłka kosztowała 150zł. Jakie było moje zdziwienie jak kurier go przywiózł a skuter był w tak fatalnym stanie że wstyd się było pomiędzy ludzi pokazać (a na zdjęciach naprawde wyglądał atrakcyjnie). Silnik przejechał 150km i też zaliczył zgon, części potrzebne do przywrócenia świetnej formy skuterkowi kosztowały 1600zł czyli tyle co skuter i te części przyszły w jednej paczce i jeszcze pojedyńczo jakies duperele kupowałem a nie liczę półtora miesiąca włożonej własnej pracy w odrestaurowanie skuterka kosztów lakierów itp. Czyli zabawka kosztowała około 3500zł, za mniejszą kasę mozna było cos sensownego kupić, tak że nie szukaj złomu tylko dozbieraj jeszcze parę złotych i kup bodajże z tesco cos za 1500 i będziesz miał nowe wozidełko, brakuje ci raptem 800zł a obawiam się że jak się wpakujesz w zajechane używki to jeździł nie będziesz a będzie cię to kosztowało kilka razy po te 800zł, a na koniec będziesz wszędzie wygłaszał jakie to chińskie jest złe i żeby to omijać dalekim łukiem. Skoro szukasz czegoś za 700zł to pewnie masz zatwardzenie finansowe, trudno zdarza się , ale jeśli jest nadzieja że coś możesz dozbierać to dozbieraj bo skuterem za 700zł jeździł nie będziesz a i te siedem stów nie leżało na drodze tylko ktoś musiał na nie pracować i tak trochę szkoda by je tak po prostu wyrzucić w błoto

#64484 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Kupiłem od sąsiada Jawke 50, wiśniową kaczkę, za 200zł i śmigała aż miło, odblokowane chinolki nie miały szans, a widok min tych wyprzedzanych na chinolkach był bezcenny 🙂

#64504 Reply
    siwypln
    Użytkownik
    • 23

Za 700 kup sobie rower… 🙂

poszukaj jakiegoś Ogara lub Komara a może Kadeta lub Jawke,,stare ale zadbane można wyrwać za przyzwoite pieniądze bo skutera za 700 odradzam no chyba że masz kasę na remonty…

#64637 Reply
    jarek676
    Użytkownik
    • 9

co wy chcecie od simsonów, Simsony to porządne maszyny , a po drugie kto normalny kupuje i odbiera przysyłke, na miejscu !!!

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: jak skuter polecacie do 700 zl
Twoje informacje:

Back to top button