Jak się ustrzec przed nie fachowym dealerem?

No właśnie... jak dopilnować dealera, aby mi złożył skuter/motocykl według sztuki a nie odp**** maniany? Tyczy się to szczególnie dealerów Keeway'a... np. byłem u jednego osobiście i chciałem zamówić olej przekładniowy Motul'a - Pan wziął nr telefonu i na tym koniec... kiedy indziej dzwoniłem do niego w sprawie klamki hamulca - zakup nowej, wziął nr telefonu i cisza... No i jak ja mam tu kupić u niego pojazd skoro nie może mi takich banalnych rzeczy załatwić... To mnie straszliwie zniechęca... Skoro nie może czegoś takiego załatwić to jakie ja mam gwarancje, że przy składaniu nie spier*** czegoś i będzie później stękał, że upominam się o gwarancje za nie fachowy "przegląd zerowy". Kolejny przykład innego dealera co jego mechanicy pomylili korki od oleju z płynem chłodzącym (korki takie same - napisy Water i Oil). Pali mi się kontrolka o małej ilości oleju w dozowniku, zalewam a tu zonk... nadal się pali. Dopiero na drugi dzień doszliśmy, że korki były zamienione... Dobrze, że nie zatarłem silnika. No i jak tu się nie wkrurzyć? :>

Ja jak bym zamawiał u niego to tylko raz potem bym szukał innego .A poco dajesz mu zarabiać jak części na allegro są tańsze

Za klamkę do TX będę musiał zapłacić 40zł... lol