jak sie nauczyc i czego na prawo jazdy AM

mam takie pytanie czego trzeba sie nauczyc żeby zdac na prawo jazdy
AM ??? na skuter

bo już zdawałem rok temu na kartę motorowerową ale niestety nie zdałem zabrakły mi 2 punkty

POMOCY!!!

jakie informacje musze znac żeby zdac ?
jaki macie sposób na nauczenie się tego ?

Nie wiemy w jaki "sposub", ale ja bym polecił najpierw nauczyć się pisać, potem brać się za skutery. :)

jak nie masz nic na temat do napisania to nie pisz ;)

Żeby zdać na AM, trzeba umieć rozpoznać znaki, znać przepisy (drogowe, nie te kuchenne) i umieć posługiwać się skuterem. Ale jeśli będziesz zdawać w WORDzie, to możesz mieć kursy, na których wszystko zostanie Ci wyjaśnione.

Po prostu naucz się przepisów i opanuj jazdę.
Nie ucz się, żeby zdać, ucz się przepisów, robisz to dla własnego bezpieczeństwa.

no wiem ide na 7 godzinny kurs przed testem ale cena 7 godzin kursu to około 140zł w tym 6 godzin teorii i 1 godzina praktyki
sprawdzałem

"maxell" jezdzic to ja umiem i to dosyc dobrze

No niestety, jak mus to mus, nie ma nic za darmo. Po to wprowadzili AM zamiast karty, żebyście płacili :)

DawidSkutero... napisał:

"maxell" jezdzic to ja umiem i to dosyc dobrze

Umiejętności tu nie wiele mają do powiedzenia, a egzaminator, który może Cię uwalić za pierdołę :)

ale jak tak pomyslałem to to nawet sie opłaca bo wszstkiego sie naucze i napewno zdam za 140zł
a jak bym chciał zdawac bez szkolenia to musze zapłacic około 100zł
a tak dołorze 40zł i mam jeszcze kurs
a jak zapłace za kurs to zdawanie na karte mam za free nic nie płace za egzamin czytałem to na stronie WORD-a

Skoro tak mówisz :)

a teraz pytanie do forumowiczów nie zdawał ktos z was na prawo jazdy AM ????

a jesli tak to ile było pytań,o co były pytania,czy były trudne

Nie pytaj tak, bo to tak wygląda, jakbyś pytał klasę "A" o pytania do testu z np. chemii, będąc w klasie "B". Ty chcesz się tylko nauczyć tego, co potrzebne do zdania. A jak podczas jazdy (już z dokumentami, własnym skuterem itd.) nie będziesz znał przepisów, policji nie wytłumaczysz "tego nie było na egzaminie".

Z tego co wiem to na AM masz taką samą teorie jak na A,czyli 32 pyt.(moge sie mylić) i wazne też na jakim pojezdzie odbywa sie egzamin w Word( we wrocku to romet zetka 50)

;)