jak sie nagrzeje to gasnie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jak sie nagrzeje to gasnie

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 11 przez 16 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #206757 Odpowiedź

Anonimowy

wymienisz cyl i ci nic to nie da 😉 wiec posprawdzaj w mojej kolejności tak nas ucza na mechanice w szkole trzeba od najmniejszej pierdoly do najwiekszej pierdoly sprawdzac

#206758 Odpowiedź

Anonimowy

ssanie chyba w porządku bo jak go odpalę to ma trochę wyższe obroty a po chwili maleją czyli się wyłącza ssanie, jeszcze po świętach pójdę do kumpla i przedmucham gaźnik sprężarką, dam znac to mi z tego wyszło

[ Dodano: 27-04-2011, 19:00 ]
    gaźnik przedmuchałem, następnie ściągnąłem króciec i cylinder , w cylindrze był pęknięty dolny pierścień( ten cieńszy). czy to mogło być przyczyną ze nie chciał dobrze chodzić? po co jest taka powyginana blaszka pod cienkim pierścieniem? na tłoku zauważyłem lekkie wyszczerbienie w okolicach dolnego pierścienia(cienkiego) czy w takim wypadku tłok jest do wymiany?(w skuterze jest silnik 2T)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #206759 Odpowiedź

Anonimowy

no to na pewno wina dolnegio pierscienia, musisz go wymienic, co do wymiany cylka, jeszcze chyba nie trza, nie widzac jek mocne ono jest nie można tego ustalic, i jaka blaszkaż Zrob fotki i wrzuc na neta

#206760 Odpowiedź

Anonimowy

taka blaszka to wchodzi pod pierścień( jest w tym rowku na pierścień) podpytałem się tego znajomego to mówił ze ta blaszka ma zastosowanie w silnikach 4T i ona ma za zadanie docisnąć dolny pierścień aby uzyskac lepsze sprężanie i zgarnąć resztki oleju z cylindra bo jak wiadomo tam nie stosuje się mieszanki tylko czysta benzynę- tak mówił mi ten znajomy

#206761 Odpowiedź

Anonimowy

moze i ma racje, co do tego ze w 4t jest tylko benzyna a nie mieszka to oczywiste, wiadomo jaka jest roznica tych silnikow, ale co do tej blaszki to pierwszy slysze i wiesz co do cylka i tloka to jak cos mocniejszego to szlif i wymiana tloka (albo wymiana na cos mosniejszego tzw. tuning) a jak nie to tylko sprawdź zeby się nic nie scieralo ze soba i zeby wyciekow nie bylo i zeby pierscien nie mial miejsca zeby wyleciec bo moze się skaczyc nie tylko wymiana cylka ale tez i walu znajac zywotnosc części chinskich…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #206762 Odpowiedź

Anonimowy

poszukałem zestawu naprawczego (tłok pieścienie…) i zapytałem sprzedawce o ta blaszke i powiedział mi ze nie wie konkretnie po co to jest ale wie ze tak ma być;) ok wielkie dzieki wszystkim za pomoc!

Oglądasz 6 postów - 11 przez 16 (z 16 łącznie)
Odpowiedz do: jak sie nagrzeje to gasnie
Informacje o Tobie: