jak sciagnac lozysko??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jak sciagnac lozysko??

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siemka rozebralem silnik cpi i muszę wymieniłeś lozyska na wale 1 jest w karteze to wyjolem a drugie jest na wale i nie mam pomyslu jak to sciagnac moze wy wiecie jak je wymienic??

Anonimowy

podgrzej

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

no chyba się żarówką podgrzewa, ale to chyba przy zakładaniu kładziesz łożysko na żarówkę.

Anonimowy

Musisz podgrzać miejsce w którym jest łożysko palnikiem lub czymś podobnym i wyjdzie bez problemu.

Anonimowy

pierdolenie o szopenie. mlotek+srubokret z drugiej str pukasz naokolo i schodzi bez gadania 😀

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

co da podgrzanie? wał się też nagrzeje i też urośnie z łożyskiem i według mnie nic to nie da.
    najlepiej ściągaczem do łożysk, mechanik Ci to za 2.50 na piwo zrobi każdy mechanik powinien mieć ściągacz łożysk ;p

Anonimowy

Mafioz napisał:

co da podgrzanie? wał się też nagrzeje i też urośnie z łożyskiem i według mnie nic to nie da.
    najlepiej ściągaczem do łożysk, mechanik Ci to za 2.50 na piwo zrobi każdy mechanik powinien mieć ściągacz łożysk ;p

mafioz mylisz się 😀 , wał jest wykonany z zupełnie innej stali , i on tak szybko nie spuchnie a nawet jeżeli , to grzejąc od ,góry najpierw temperatury dostanie , łożysko potem wał więc na pewno pójdzie tak ściągnąć 😀

Anonimowy

Nie znacie się popukaj mlotkiem lekko i uwazaj na uszczelniacze powinno spokojnie wyjsc tylko delikatnie to rob a najlepiej gumowy mlotek+srubokret

Anonimowy

Danielson, ale on to ma na wale to na jakie uszczelniacze ma uważać i jak siedzi na wale to raczej nie ma jak „wejść” śrubokrętem z drugiej strony żeby pukać i żeby zeszło.

Anonimowy

no lozyska walu sa w karterach wiec sciagasz magneto itd. itp. i z drugiej str odpukujesz. Ja tak robilem

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie