Jak ściągnąć łańcuch - Benzer WS50 i założyć nowy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jak ściągnąć łańcuch - Benzer WS50 i założyć nowy?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe degename degename 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #148762 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe hycu
  hycu
  Użytkownik
  • Postów: 18

  Witam moze jakis film7k albo fotki .dzieki

  #148764 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe degename
  degename
  Użytkownik
  • Postów: 990

  Wrzucasz luz, stawiasz go na stopkę centralną, ustawiasz go tak by tylne koło było w górze, rozpinasz stary łańcuch na dole (tam ustawiasz spinkę i rozpinasz ją, najlepiej płaskim śrubokrętem), podpinasz do niego nowy łańcuch, przeciągasz stary łańcuch tak by nowy wszedł w zębatki, jak wyciągniesz stary łańcuch rozpinasz je zakładasz nową spinkę i łączysz dwa końce nowego łańcucha. Teraz tylko zostało wrzucić jedynkę, odpalić moto i gdy koło się obraca nasmarować łańcuch olejem w spreju. Jeśli nie masz oleju w spreju nie odpalasz moto tylko bierzesz szmatkę i buteleczkę z olejem. Drobnym strumykiem lejesz olej na łańcuch i od razu wycierasz szmatką. Równie dobrze możesz nasączyć szmatkę olejem i przeciągać po łańcuchu kręcąc kołem. Nie dotykaj się tylko ręką w oleju do moto ani opon. Wszystko.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Jak ściągnąć łańcuch - Benzer WS50 i założyć nowy?
Informacje o Tobie: