Jak pomalować Yamahę Jog ’97 ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak pomalować Yamahę Jog ’97 ??

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam ! Mam Yamahę Jog z 1997r. i nie wygląda źle ale na plastikach ma przetarcia i rysy. Zdecydowałem jednak, że pomaluje cały skuter. I tu jest problem bo nie mam pomysłu jak pomalować Joga. Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie, na pewno się przydadzą.
    Zdjęcia nie są aktualne bo teraz są zmienione lusterka, manetki, przyciemnione lampy itd.

Anonimowy

ja neosa przemalowalem na niebiesko pomaranczowy xD przynajmniej nikt takiego koloru nie ma xD

Anonimowy

Może jakaś fotkaż

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Anonimowy

Napisz do kogoś żeby Ci zrobił VT, albo sam dobierz jakieś kolory. Ja bym go pomalował na czarno.

Anonimowy

Ja bym go pomalował na czarno z zielonymi dodatkami .. bardzo fajnie to wygląda 🙂 I na twoim miejscu również zmieńił bym ten materiał co masz na siędzeniu … taki świecący .. blee
    Możesz go również pomalować na czarno-czerwono lub biało-czerwono lecz to już jest co dla nie których „wieś tuning” bo dużo ludzi tak maluje .. ale ja i tak zostaje przy barwach czarno-zielonych są The Best 🙄

Anonimowy

Adverion napisał:

Ja bym go pomalował na czarno z zielonymi dodatkami .. bardzo fajnie to wygląda 🙂

Mi też podoba się taka kombinacja, ale jeśli zielony to tylko jasny, taki seledynowy 😛

Anonimowy

A dokłądniej to chodzi mi o takie kolorki 🙄 :

>CLICK!<

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie