Jak podpiąć akumulator? Keeway Focus.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Jak podpiąć akumulator? Keeway Focus.

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe xuncorrectx xuncorrectx 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #145549 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe xuncorrectx
    xuncorrectx
    Użytkownik

Tak jak w temacie. Przy starym akumulatorze te śruby z kablami są jakos dziwnie zapieczone czy nie wiem co z nimi jest,moze byly zespawane? zastanawiam się jak się do tego zabrać. Wieczorem postaram sie wrzucic zdjęcie jak to wyglada.

#145550 Odpowiedź

pawelek1991
    Użytkownik

Klemy w akumulatorach są ołowiane. Może po prostu nalot naszedł od kwasu psiknij jakimś wd40 i odkręć. Zależy jakie masz śruby u mnie są i na śrubokręt krzyżowy i na klucz 8.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #145552 Odpowiedź
    xuncorrectx
    Użytkownik

To wygląda chyba gorzej niz jakis nalot ;p za jakąs godzine postaram sie wrzucic zdjecie. A do nowego akumulatora dodaja nowe klemy?

#145577 Odpowiedź
    xuncorrectx
    Użytkownik

zdjęcie:

Uploaded with ImageShack.us

#145594 Odpowiedź
    xuncorrectx
    Użytkownik

podbijam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #145597 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

takie zarośnięte klemy, można zlać ciepłą wodą. nalot zostanie rozpuszczony, a śruby powinny się gładko odkręcić. Sprawdzone i potwierdzone wieloletnią praktyką.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    #145615 Odpowiedź
    xuncorrectx
    Użytkownik

aha,dziękuję 🙂 zalać jakoś na dłużej czy tak namoczyć i w chwilę zejdzie? przepraszam za takie ‚głupie’ pytania ale mam 0 doświadczenia i nie chce czegoś rozwalić 😀

#145682 Odpowiedź
    statorable
    Użytkownik

Wystarczy poleć cienkim strumieniem, na przykład z czajnika, przez kilkanaście sekund, aż osad zostanie spłukany.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    #145714 Odpowiedź
    xuncorrectx
    Użytkownik

super,bardzobardzo dziękuje 😀

#145797 Odpowiedź
    statorable
    Użytkownik

zadziałało?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
Odpowiedz do: Jak podpiąć akumulator? Keeway Focus.
Informacje o Tobie: