Jak podłączyć moduł

Witam !
Kupiłem taki moduł http://allegro.pl/show_item.php?item=1671925345&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. i nie wiem jak podłączyć moduł do tej przejściówki wiem ze jeden kabel wtyka się w drugi ale nie wiem który z którym połączyć.
Pozdrawiam

pierwszy raz widzę takie moduł. Moduł do przejściówki połącz normalnie, np. przewód żółty ma się łączyć z przewodem żółtym itd.

Patrz na kolory. Mogą również wtyczki różnić się od siebie wielkościami bądź kształtem (dodatkowe ułatwienie).

Podłączyłem moduł ale jak go przygazuje na stopkach to dochodzi do 7.5tys spada na 7.0 tys i znowu na 7.5tys i tak w kółko przy czym strzela z tłumika. Wie ktoś dlaczego tak sie dzieje?

blokada obrotów.

Na allegro pisze ze moduł odblokowany

Jeśli kupuje się moduł to chyba głównie po to, aby ominąć blokadę obrotów. Może przy większych obrotach nie dostaje odpowiedniej dawki paliwa? Wtedy albo regulacja gaziora, albo wymiana dysz w nim i dopiero regulacja.

w module za 25 zł można się wszystkiego spodziewać, nawet blokady...

Zmiana dysz odpada kumpel ma taki sam skuter i po zmianie modułu nie zmieniał dysz.

No i co z tego ? Może Ty masz inne dysze niż on i musisz zmienić? Może on kupił z odblokowaną a Ty z zablokowaną ? Nigdy nic nie wiadomo, lepiej sprawdzić a nie patrzeć że "kumpel tak ma to i ja tak muszę mieć". Widzisz jak jest, jemu chodzi OK, a Tobie nie, więc gdzieś musi być tego przyczyna.

ja bym stawiał na to, że kupiłeś zablokowany moduł- podróbka jakaś;)

Dzwoń do sklepu tzn. do jego właściciela i z nim to załatw. Pod żadnym pozorem nie wystawaj komentarza dla sklepu bo mogą się przyczepić że nim właśnie zakończyłeś transakcje i nie zwrócą Ci kasiory lub nie wymienią go na sprawny. Sam się na tym sparzyłem.

Dokręciłem tłumik i teraz wkręca normalnie na obroty. Ale jeszcze nie wiem czy problem zniknął bo wtedy sprawdzałem to po jeździe na ciepłym silniku a teraz tylko pochodził sobie na wolnych obrotach w garażu kilka minut. Deszcz jest u mnie i dlatego nie mogę się przejechać.
To mogło być przez nie do końca dokręcony tłumik? Nagar mi tamtędy ciekł może lewe powietrze miał?

q

Już ładnie się wkręca na obroty ale prędkość maksymalna jest taka sama tylko 55km/h a powinien jechać co najmniej 70km/h nie ma siły po prostu ktoś wie dlaczego? Filtr paliwa jest trochę brudny ale może być przez to?

To też może mieć wpływ, zależy jak bardzo brudny.A inne blokady zdjąłeś?

Została jeszcze blokada w filtrze powietrza. Ale z tego co wiem prawie nic nie zmienia.