Jak odłączyć ssanie 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jak odłączyć ssanie 4t

Tagi: ,

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe faflusniak faflusniak 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Tak jak w temacie. Po 1 denerwują mnie te skaczące obroty na początku, a po 2 słyszałem że bez ssania ma lepszego kopa. Odłączałem kostkę biegnącą ze ssania i nie dało to efektu. Jak wyłączyć to cholerstwo :D. Choćby na próbe

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

skoro odlaczyles i nic nie dalo znaczy ze nie dzialalo.na zimnym tak ma ze skacze,ciesz sie ze nie gasnie.a kopa ma wlasnie od ssania.w romet router masz wlacznik,fajnie wyglada jak jedziesz 60 wlaczasz i widzisz jak kims miota do przodu.

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie