Jak odkręcić sprzęgło i wymienić sprężynki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak odkręcić sprzęgło i wymienić sprężynki

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #219601 Odpowiedź

Anonimowy

Mam problem z okręceniem sprzęgła z korektoru odkręciłem nakrętkę i sprzęgło nie chce zejść ani rusz :/ i jak wymienić sprężynki w sprzęgle stage6 sport pro??

#219602 Odpowiedź

Anonimowy

weź deseczkę i młotek i przez deskę pukaj w sprzęgło po brzegach z każdej strony i musi zejść … jak u kolegi zdejmowałem te wziąłem młotek i bez deski waliłem bo sprzęgło i tak było zjechane i do wymiany i zeszło …
    Tylko pamiętaj byś nie walił po okładzinach …
    a sprężynki to bierzesz sznurek przekładasz przez ten zaczep sprężynki i ciągniesz w bok pod odpowiednim kontem i później w górę i ściągasz… tak samo zakładasz 🙄

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #219603 Odpowiedź

Anonimowy

Adverion, Sprzęgło odkręciłem 😛 tylko nie mogę wymienić sprężynek, ze starego sprzęgła elegancko wychodzą ale z tego nie 😳 👿 Te w nowym sprzęgle są grubsze od tych w starym sprzęgle

#219604 Odpowiedź

Anonimowy

To na zdjęciu to Stage6 no nie ?
    Widzisz tam z jednej strony jest okrągłe wejście na sprężynkę a z drugiej takie inne to musisz dać sznurek pociągnąć do siebie i w lewo żeby przeskoczyło w tym zamku i wtedy do góry i musi zejść… tak samo będziesz musiał zakładać 🙄

#219605 Odpowiedź

Anonimowy

A jakaś inna metoda istnieje 😥 Jak na razie to przez 2 godziny 1 wymieniłem :573:

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #219606 Odpowiedź

Anonimowy

innej metody to ja nie znam… w każdym bądź razie musisz czymś to ciągnąć… inaczej się nie da..
    To co ty śniadania może nie jadłeś i nie masz siły 😀

#219607 Odpowiedź

Anonimowy

ja tam pod spręzynke wciskam płaski śrubokręt a potem go przekręcam i wychodzą sprężynki, albo za koniec łapie kombinerkami i ciągne i też schodzą.
    jak Ty ściągnąć nie możesz to weź lepiej zostaw bo potem nie założysz.
    ściągnąć to pikuś, wsadzić gorzej więc..

#219608 Odpowiedź

Anonimowy

jedną już zdjął wiec niech próbuje zdejmować 🙄

#219609 Odpowiedź

Anonimowy

Adverion, nie chciało mi się przygotować śniadania :mrgreen: Mafioz, już 1 wymieniłem ale sprbuje tym srubokrętem 🙂

#219610 Odpowiedź

Anonimowy

ja jak zakładałem sobie sprężynki sprzęgła czerwone stage6 to żadna metoda nie działała. Udało mi się dopiero drucikiem i śrubokrętem. Robiłem tak ze owijałem śrubokręt i haczyk sprężynki cienkim drucikiem. Śrubokręt zahaczałem za jakiś element sprzęgła i na zasadzie dźwigni rozciągałem sprężynkę

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Jak odkręcić sprzęgło i wymienić sprężynki
Informacje o Tobie: