Jak odblokować Zipp Neken 2

Pomocy jak mam odblokować Zipp Neken 2 podejrzewam że zablokowany jest na gaźniku ponieważ nie można dodać pełnego zakresu gazu tylko jakieś 3/4
Moto nie przekracza 50km/h

Jak ja kupiłem mojego zippa nekena 2 byl odblokowany i twoj pewnie tez zadnej blokady nie ma zwiększ pojemnosc na 72 a jeśli chcesz większą to polecam kupić mrf 120/140 i sobie polatasz

Z tej 50cc ścigacza nie zrobisz

Również mam problem z odblokowaniem. Na forum nikt nie wie jak odblokować skutera z EURO 4, nawet wujek Google nie jest wstanie pomóc.

ale to jest temat o zipp neken 2

Ostatnio słyszałem że zeszlifowanie tej metalowej części w gaźniku (tej na której zamocowana jest iglica[nie wiem jak się ona nazywa]) pozwala na dodawanie większej ilości gazu co przełoży się na większą prędkość.
PS. Wiem że z niego ścigacza nie zrobię ale 50cm daje spokojnie radę po 80 kmh jechać

Jeżeli masz kasę $$ pojedz z nim do serwisu i tam za ok 400 zł Ci go odblokuja. Ogólnie jak masz euro 4 to obstawiam że masz elektryczny gaźnik i sondę lambda w wydechu. Więc wydaje mi się że to plan tego gaźnika elektronicznego. Plus ewentualnie napęd na większe przełożenia. Ale nie wiem czy jest to warte te 400-600 zł za te 10-15 kmh więcej.
Ogólnie patrząc na OSIĄGI nie warto dla mnie kupować nowszych sprzętów z euro 4 tylko te starsze gdzie nie było tych ograniczeń.
Pozdrawiam i miłej nocki ^^

jak już sie zrobi odpowiednio duży rynek skuterów z gaźnikiem sterowanym elektronicznie lub tanim wtryskiem to i pojawią sie aftermarketowe moduły do odblokowania

Zastanawiam się czy zmiana gaźnika na mechaniczny by coś dała.Ps gaźnik jest elektryczny + Sonda lambda