Jak odblokować Zipp Neken 2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jak odblokować Zipp Neken 2

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Lisu 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #662717 Odpowiedź

Lisu
    Użytkownik

Pomocy jak mam odblokować Zipp Neken 2 podejrzewam że zablokowany jest na gaźniku ponieważ nie można dodać pełnego zakresu gazu tylko jakieś 3/4
    Moto nie przekracza 50km/h

#664520 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DAXX
    DAXX
    Użytkownik

Jak ja kupiłem mojego zippa nekena 2 byl odblokowany i twoj pewnie tez zadnej blokady nie ma zwiększ pojemnosc na 72 a jeśli chcesz większą to polecam kupić mrf 120/140 i sobie polatasz

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #664521 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DAXX
    DAXX
    Użytkownik

Z tej 50cc ścigacza nie zrobisz

#664604 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Również mam problem z odblokowaniem. Na forum nikt nie wie jak odblokować skutera z EURO 4, nawet wujek Google nie jest wstanie pomóc.

#664611 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale to jest temat o zipp neken 2

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #671428 Odpowiedź

Lisu
    Użytkownik

Ostatnio słyszałem że zeszlifowanie tej metalowej części w gaźniku (tej na której zamocowana jest iglica[nie wiem jak się ona nazywa]) pozwala na dodawanie większej ilości gazu co przełoży się na większą prędkość.
    PS. Wiem że z niego ścigacza nie zrobię ale 50cm daje spokojnie radę po 80 kmh jechać

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 10 miesiące, 2 tygodnie temu przez  Lisu.
    #671430 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ERRORNICK
    ERRORNICK
    Użytkownik

Jeżeli masz kasę $$ pojedz z nim do serwisu i tam za ok 400 zł Ci go odblokuja. Ogólnie jak masz euro 4 to obstawiam że masz elektryczny gaźnik i sondę lambda w wydechu. Więc wydaje mi się że to plan tego gaźnika elektronicznego. Plus ewentualnie napęd na większe przełożenia. Ale nie wiem czy jest to warte te 400-600 zł za te 10-15 kmh więcej.
    Ogólnie patrząc na OSIĄGI nie warto dla mnie kupować nowszych sprzętów z euro 4 tylko te starsze gdzie nie było tych ograniczeń.
    Pozdrawiam i miłej nocki ^^

ERRORNICK
    #671431 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak już sie zrobi odpowiednio duży rynek skuterów z gaźnikiem sterowanym elektronicznie lub tanim wtryskiem to i pojawią sie aftermarketowe moduły do odblokowania

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #671462 Odpowiedź

Lisu
    Użytkownik

Zastanawiam się czy zmiana gaźnika na mechaniczny by coś dała.Ps gaźnik jest elektryczny + Sonda lambda

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: Jak odblokować Zipp Neken 2
Informacje o Tobie: