Jak odblokować Zipp Neken 2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jak odblokować Zipp Neken 2

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Lisu 1 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Lisu
    Użytkownik

Pomocy jak mam odblokować Zipp Neken 2 podejrzewam że zablokowany jest na gaźniku ponieważ nie można dodać pełnego zakresu gazu tylko jakieś 3/4
    Moto nie przekracza 50km/h

Zdjęcie profilowe DAXX
    DAXX
    Użytkownik

Jak ja kupiłem mojego zippa nekena 2 byl odblokowany i twoj pewnie tez zadnej blokady nie ma zwiększ pojemnosc na 72 a jeśli chcesz większą to polecam kupić mrf 120/140 i sobie polatasz

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe DAXX
    DAXX
    Użytkownik

Z tej 50cc ścigacza nie zrobisz

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Również mam problem z odblokowaniem. Na forum nikt nie wie jak odblokować skutera z EURO 4, nawet wujek Google nie jest wstanie pomóc.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale to jest temat o zipp neken 2

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Lisu
    Użytkownik

Ostatnio słyszałem że zeszlifowanie tej metalowej części w gaźniku (tej na której zamocowana jest iglica[nie wiem jak się ona nazywa]) pozwala na dodawanie większej ilości gazu co przełoży się na większą prędkość.
    PS. Wiem że z niego ścigacza nie zrobię ale 50cm daje spokojnie radę po 80 kmh jechać

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Lisu.
    Zdjęcie profilowe ERRORNICK
    ERRORNICK
    Użytkownik

Jeżeli masz kasę $$ pojedz z nim do serwisu i tam za ok 400 zł Ci go odblokuja. Ogólnie jak masz euro 4 to obstawiam że masz elektryczny gaźnik i sondę lambda w wydechu. Więc wydaje mi się że to plan tego gaźnika elektronicznego. Plus ewentualnie napęd na większe przełożenia. Ale nie wiem czy jest to warte te 400-600 zł za te 10-15 kmh więcej.
    Ogólnie patrząc na OSIĄGI nie warto dla mnie kupować nowszych sprzętów z euro 4 tylko te starsze gdzie nie było tych ograniczeń.
    Pozdrawiam i miłej nocki ^^

ERRORNICK
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak już sie zrobi odpowiednio duży rynek skuterów z gaźnikiem sterowanym elektronicznie lub tanim wtryskiem to i pojawią sie aftermarketowe moduły do odblokowania

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Lisu
    Użytkownik

Zastanawiam się czy zmiana gaźnika na mechaniczny by coś dała.Ps gaźnik jest elektryczny + Sonda lambda

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie